Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4314 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 0
  Nasz serwis przegląda: 23 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'zestaw do badania wydajności hydrantów. Urządzenia do serwisu hydrantów':

 • Urządzenia do badania hydrantów Producent »

  Producent urządzeń do badania hydrantów przeciwpożarowych SOLID-BHP jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów urządzeń do badania hydrantów przeciwpożarowych w Europie, o zdolności produkcyjnej do 500 urządzeń do badania hydrantów dziennie. W naszej szerokiej gamie urządzeń do testowania hydrantów przeciwpożarowych mamy test przepływu typu FT analogowe urządzenia do testowania hydrantów przeciwpożarowych, analogowe zestawy do testowania hydrantów przeciwpożarowych i cyfrowe urządzenia do testowania hydrantów przeciwpożarowych. Nasze produkty i urządzenia jako jedyne w Polsce i Europie posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, opinie i ekspertyzy wydane przez Rząd Polski.  Jesteśmy również jedyną firmą w Polsce i Europie posiadającą wszystkie niezbędne certyfikaty i opinie, w tym ekspertyzy wydane przez Instytut Telemetrii Okręgowego Urzędu Miar w Krakowie, Instytut Inżynierii Cieplnej i Procesowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego (PZH-PIB). Ponadto nasza aparatura do badania hydrantów jest zgodna z zaleceniami CNBOP-PIB.  Nasze urządzenie do badania hydrantów jest idealne do kontroli i konserwacji hydrantów przeciwpożarowych w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i siłowniach.  Po wykonaniu pomiarów urządzeniem do badania hydrantów przeciwpożarowych należy przygotować pisemną procedurę i przedstawić ją do kontroli państwowej straży pożarnej.  Urządzenie do badania hydrantów przeciwpożarowych SOLID-BHP Producent.


  Kontrolę i pomiary wydajności hydrantów przeciwpożarowych w salonach kosmetycznych, barber shopach i przychodniach należy przeprowadzać raz w roku, tj. co 12 miesięcy.

  Data dodania: 15 02 2023 · szczegóły wpisu »
Reklama Google