Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4318 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 1
  Nasz serwis przegląda: 8 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'zdrowie':

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Zatroszczysz się o swoje zdrowie z Tai-Chi Poznań. »

  Gdy czytasz hasło Tai Chi, myślisz niewątpliwie, co to ma być? Powolne, gesty żadną miarą nie przywodzą na myśl sztuki walki jaką TaiChi ponoć jest. Są to jedynie złudzenia. Tak jak to przeważnie w chińskiej tradycji bywa, granica między przeróżnymi dyscyplinami nie wydaje się być nazbyt ostra. Dyscyplina ta ma dwa aspekty. Jest sztuką walki a w tym samym czasie umiejętnością zachowania dobrego zdrowia. W Akademii Tai-Chi Poznań pielęgnujemy ten drugi aspekt. Nie odcinamy się od tradycji sztuki walki. Przyjmujemy jednak, że zakres bojowy we współczesnym świecie jest mniej użyteczny niż potrzeba zachowania dobrego zdrowia. Do dawnych czasów odeszły przypadki, gdy daliśmy radę dzięki swoim umiejętnościom, pustymi rękami zwyciężyć kilku konkurentów. Teraz mamy większego przeciwnika - cywilizację. Przeciwnika, który cichaczem, powoli dewastuje nasze zdrowie. Coraz powszechniejsze obecnie dolegliwości serca, nadciśnienie tętnicze, rozpoczynają zbierać żniwo większe niż niejedna wojna. Artretyzm, ból kręgosłupa czy bóle pleców, tak bardzo rozpowszechnione, że wydajemy się je traktować jako naturalną składową egzystencji. Nie musi w ten sposób być. Korzystając z wielowiekowej chińskiej mądrości, możemy wyeliminować z naszego życia rezultaty stresów, albo tak powszechna dolegliwość jak bóle kolana. TaiChi proponuje niezwykły system ćwiczeń przywracających balans organizmu. Wpływa całościowo na ciało a nie lokalnie jak większość obecnych kuracji. Przez to uruchamiane są spontaniczne mechanizmy regeneracyjne naszego organizmu. Możemy przez to odzyskać a co najważniejsze, utrzymać zdrowie.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o zdrowiu »

  Zbiór działań, jakich finalnym skutkiem ma być poprawa wyglądu. Tak mowa w tym miejscu o urodzie oraz różnorodnych staraniach których celem jest zwiększenie naszej atrakcyjności w oczach innych. Posiadany wygląd ma też wpływ na odpowiednie samopoczucie, które powinno być przecież na zadowalającym poziomie. Blog w temacie zdrowia i urody omawia nie jedynie najważniejsze kwestie spraw powiązanych z wizerunkiem czy kondycją zdrowotną lecz wnika dogłębnie w konkretne detale tyczące się tej tematyki. Dowiesz się tutaj o różnych metodach depilacji, a także poznasz odchudzające właściwości zielonej kawy. Mało tego. Zagłębiając się w merytoryczną wartość artykułów na stronie, rozwiążesz wiele męczących spraw. Odpowiedzi na pytania jak zmielić zieloną kawę czy ile wody należy spożywać są istotnymi tematami dogłębnie opisywanymi w ramach przedstawionych na blogu artykułów.

  Data dodania: 24 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • tatuaże wzory »

  Zrobienie tatuażu to nader istotna decyzja. Po jej podjęciu tatuaż staje się wiecznym zobowiązaniem. Istnieje co niemiara przykładów tatuaży. Możesz dodatkowo zdecydować się na projekt na zlecenie, utworzony przez artystę specjalnie dla Ciebie. GdY wybierzemy projekt spośród wzorów widniejących na ścianie możemy być pewni, że tatuarzysta wykona dziarskich ulepszeń w istniejącym projekcie, żeby każdy delikwent posiadał unikatowy wzór. Wzory takie jak tatuaże lwy na ogół są symbolem tego, kim wiadoma postać jest czy też wspomina jakiś ponadprzeciętny moment z życia.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moda »

  Szukasz informacji o ulubionych gwiazdach? Interesujesz się modą? Umiesz gotować i chciałabyś podzielić się z innymi Twoimi przepisami? Nie umiesz gotować, a chciałabyś się nauczyć? Chciałabyś się kogoś poradzić jak dbać o zdrowie? Potrzebujesz wskazówek dotyczących opieki i wychowania dziecka? Jeśli tak, ta strona została stworzona z myślą o Tobie. U nas dowiesz się najnowszych wiadomości z kobiecego świata.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj więcej o zdrowiu »

  Pomoc psychologiczna u psycholog szczecin to przyjemność przeznaczona wyłącznie dla osób zamożnych. Grupa teoretyków z Francji zaproponowała własną teorię dotyczącą przyporządkowania czynników kształtujących stan zdrowia jednostki oraz populacji do sześciu grup: czynniki środowiska naturalnego, czynniki demograficzne, czynniki społeczno- ekonomiczne, czynniki polityczno- administracyjne w tym szkolenia prowadzone u psychoterapeuta gliwice, czynniki związane z organizacją i funkcjonowaniem systemu opieki zdrowotnej.Zgodnie z wizją przedstawioną przez Bank Światowy zdrowie jest funkcją dwóch czynników między innymi stanu zamożności oraz wykształcenia. Trafne jest tu stwierdzenie że wizyta na przykład u psycholog gliwice jest wyłącznie dla osób z zasobnym portfelem. Według tej definicji wzrost bogactwa, a także wykształcenia mają wpływ na poprawę stanu zdrowia.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  Apteka internetowa moclekow.pl jest miejscem gdzie mogą Państwo zakupić najpopularniejsze suplementy diety w niesamowicie niskich cenach. Dysponujemy niebywale szerokim asortymentem, suplementy diety takie jak Omega 3, Omega 6, Omega Gold są bezproblemowo dostępne w naszym sklepie. Zapraszam do odwiedzin oraz do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witaminy naturalne »

  Nasz serwis o medycynie dostępne jest pod adresem Moj-doktor.pl. Dokładniej na stronie przyglądamy się minerałom i witaminom. Stanowi ona jedyną w swoim rodzaju bazę wiedzy. Dzięki niej poznasz więcej informacji o Twoim własnym organizmie. Przykładowe tematy poruszane w witrynie to magnez niedobór, chrom organiczny oraz węglowodany w jedzeniu. Witryna wciąż rośnie. Chcemy by nasz projekt stało się ważnym elementem sieci internetowej dla osób mających na celu być zdrowymi. Uważamy, że tak działając przyczynimy się do polepszenia stanu zdrowia naszego społeczeństwa. Stanowić to będzie dla nas największą nagrodę. Z tego powodu zachęcamy Was do systematycznego wchodzenia do serwisu. Zapraszamy całą dobę, wchodź od zaraz.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.revita-myslowice.pl »

  Czy napewno każda rehabilitacja jest właściwa to sporna teza. Żeby była skuteczna kuracja winna być dopasowana do potrzeb ale i dyspozycji osoby rehabilitowanej oraz jej stanu, schorzenia. Na efekty rehabilitacji często wypada poczekać, co więcej efektywność zależy od czasu wielu czynników, także tych psychicznych gdy motywować i humor pacjenta. Jednym słowem kuracja lecznicza to zagadnienie rzeka. U osób po urazach tudzież ze schorzeniami w obrębie stawów, kręgosłupa rehabilitacja jest łatwiejsza ponieważ wystarczy wyćwiczyć mięśnie, iżby pewnie było efekty, niestety nie jest to w samej rzeczy proste w przypadku uszkodzeń nerwowych w mózgu, które odpowiadają za koordynację ruchów. Wówczas wszystkie mięśnie mogą być w stu procentach sprawne, zaś rehabilitacji wymaga twór w charakterze kompleks na krzyż praktyka koordynacji oko ręka, równowagi, poczucia odległości natomiast czucia głębokiego. Wówczas terapia jest złożonym procesem, nad którym dłużny obowiązkowo czuwać łapiduch jak natomiast rehabilitant profesjonalista w tej konkretnej dziedzinie.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie »

  Fachowe informacje na temat zdrowia. Wyszukasz tu opisy takich schorzeń jak angina, odra, alergia, torbiel jajnika, czy niebezpieczny rak płuc. Dowiedz się jakie są metody leczenia, diagnozowania wielu groźnych chorób. Posłuchaj wywiadów najlepszych lekarzy. Dbaj o zdrowie. Znajdziesz tu także wiele wiadomości dotyczące tematów takich jak diety, psychologia i wiele innych.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • O zdrowiu, na zdrowie i dla zdrowia »

  Powstanie kolejnego blogu o zdrowiu jest dowodem na to, że coraz częściej i więcej pisze się o zagrożeniach dla zdrowia, o zapobieganiu i leczeniu chorób. Naszym zdaniem można już mówić o swoistej modzie na zdrowie. Każdego dnia przybywa zwolenników zdrowego odżywiania, stosowania naturalnych witamin oraz osób akceptujących zwiększoną aktywność ruchową. Dla zdrowia i urody wiele pań jest gotowe zrobić bardzo dużo. Osoby z nadwagą szukają różnych metod zdrowego i skutecznego odchudzania. Wiedzą już oni, że nadwaga, a zwłaszcza otyłość jest przyczyną rozwoju wielu chorób i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia a nawet życia. Mądre i skuteczne odchudzanie oraz walka z cellulitem daje pozytywny impuls do wzmocnienia odporności organizmu, pozwola zapobiec miażdżycy naczyń krwionośnych, udarowi, zawałom serca, rozwojowi cukrzycy, nadciśnieniu tętniczemu, chorobom stawów i innym grożnym chorobom czy nawet nowotworom.

  Data dodania: 27 10 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
Reklama Google