Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4316 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 1
  Nasz serwis przegląda: 29 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'świece klasyczne':

 • Świece zapachowe »

  Padowski Artisan Candles to autorska nazwa firmy wyrabiająca świece zapachowe ręcznie odlewane w miejscowej manufakturze z wosku palmowego z hodowli certyfikowanych. Charakteryzuje je dbałość o każdy szczegół w pełnym cyklu produkcyjnym, a przede wszystkim drobiazgowy dobór komponentów gwarantuje autentyczność i niepowtarzalność zapachów. W propozycji sklepu internetowego padowski. pl występują wyjątkowe świece, które charakteryzują się prostą lecz jakże wysublimowaną i wyjątkowo, elegancką formą. Znaleźć tu można piękne, dekoracyjne zapachowe świece ozdobne z kolekcji Mieszczki. Każda z nich ma specyficzną indywidualną oprawę w postaci jednostkowej ceramiki, którą produkuje w swojej pracowni Magda Konior absolwentka Akademi Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie. Kształty porcelanowych opraw świec dekoracyjnych z tej kolekcji nigdy się nie dublują. Kapelusze są różnej wielkości z zadartymi lub zakrzywionymi nosami mające czasami nawet złote piegi. W propozycji występuje też ekskluzywna i szykowna kolekcja ręcznie wykonywanych naturalnych świec zapachowych LOVE IS LOVE, które obok nieszablonowego zapachu mogą tworzyć całkowicie wyjątkowy element dekoracji wnętrz. Świece te pakowane w ekologiczne opakowanie zaprojektowane indywidualnie dla tej kolekcji przez krakowskich grafików stanowić mogą idealny pomysł na upominek.
  Miejscem, które z pewnością należałoby odwiedzić jest sklep internetowy ze świecami zapachowymi Padowski Artisan Candles, gdzie ceni się oprócz formy również trwałość i jakość proponowanych produktów.

  Data dodania: 20 06 2021 · szczegóły wpisu »
Reklama Google