Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4314 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 0
  Nasz serwis przegląda: 16 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Rehabilitacja Gdańsk - medfizjo.pl »

  Gdy u Państwa dojdzie, do urazu, uszkodzenia naszego ciała wskutek operacji często długo dochodzimy do siebie. Nie każdy zaś wie, że czas ten można skrócić dzięki pomocy rehabilitantów, którzy znakomicie znają się na przywracaniu swoich pacjentów do zdrowia. Profesjonalna rehabilitacja odbywa się w naszym gabinecie medfizjo.pl jak też na życzenie w domu u klienta. Osoby, które wykonują u nas wszystkie czynności lecznicze to rehabilitanci z Sopotu i inni specjaliści, którym na sercu leży przede wszystkim dobro naszych klientów i powrót do odpowiedniej dla siebie kondycji. Od pierwszej wizyty pacjent jest w centrum naszej uwagi dzięki czemu masz pewność, że uzyskana pomoc i masaż leczniczy w całości pozwoli na odzyskanie sprawności. Fizjoterapeuta z miasta Gdańsk to osoba, która potrafi czynić cuda w zakresie rehabilitowania swoich pacjentów po rozmaitych urazach ortopedycznych, ale również neurologicznych. W naszym gabinecie Medfizjo można uzyskać profesjonalną poradę, jak również masaż, dopasowany do danego schorzenia.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usprawnianie Wałcz »

  PinaMedica - każdy wie jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie. Fizjoterapia jest istotną kwestią
  która pomaga w lepszym samopoczuciu oraz poprawia zdrowie. Stan zdrowia wielu osób nie pozwala na
  stanie w długich kolejkach i czekanie na przyjęcie. Postanowiliśmy zaoferować państwu usługi fizjoterapii jak i masażów na terenie Wałcz, Piły, Mirosławca i okolic. Dojedziemy do Państwa przez co zaoszczędzą Państwo dużo czasu i pieniądze, a masaż czy rehabilitacja odbędzie się bez zbędnego czekania w kolejce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zatroszczysz się o swoje zdrowie z Tai-Chi Poznań. »

  Gdy czytasz hasło Tai Chi, myślisz niewątpliwie, co to ma być? Powolne, gesty żadną miarą nie przywodzą na myśl sztuki walki jaką TaiChi ponoć jest. Są to jedynie złudzenia. Tak jak to przeważnie w chińskiej tradycji bywa, granica między przeróżnymi dyscyplinami nie wydaje się być nazbyt ostra. Dyscyplina ta ma dwa aspekty. Jest sztuką walki a w tym samym czasie umiejętnością zachowania dobrego zdrowia. W Akademii Tai-Chi Poznań pielęgnujemy ten drugi aspekt. Nie odcinamy się od tradycji sztuki walki. Przyjmujemy jednak, że zakres bojowy we współczesnym świecie jest mniej użyteczny niż potrzeba zachowania dobrego zdrowia. Do dawnych czasów odeszły przypadki, gdy daliśmy radę dzięki swoim umiejętnościom, pustymi rękami zwyciężyć kilku konkurentów. Teraz mamy większego przeciwnika - cywilizację. Przeciwnika, który cichaczem, powoli dewastuje nasze zdrowie. Coraz powszechniejsze obecnie dolegliwości serca, nadciśnienie tętnicze, rozpoczynają zbierać żniwo większe niż niejedna wojna. Artretyzm, ból kręgosłupa czy bóle pleców, tak bardzo rozpowszechnione, że wydajemy się je traktować jako naturalną składową egzystencji. Nie musi w ten sposób być. Korzystając z wielowiekowej chińskiej mądrości, możemy wyeliminować z naszego życia rezultaty stresów, albo tak powszechna dolegliwość jak bóle kolana. TaiChi proponuje niezwykły system ćwiczeń przywracających balans organizmu. Wpływa całościowo na ciało a nie lokalnie jak większość obecnych kuracji. Przez to uruchamiane są spontaniczne mechanizmy regeneracyjne naszego organizmu. Możemy przez to odzyskać a co najważniejsze, utrzymać zdrowie.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja »

  Interesuje Ciebie masaż klasyczny leczniczy a może relaksacyjny? Świadczymy profesjonalne usługi, zagwarantowane przez wiedzę, doświadczenie, pogłębianie kompetencji przez kursy i wieloletnią pracę. Jeżeli tak – idealnie trafiłeś! Naszym celem jest sprostanie potrzebom naszych Klientów, dlatego oferta została skrojona zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem rynku. Wykonane przez nas masaże to niezapomniane doznania, które stają się swoistym dopieszczeniem Klienta. Sztuka pielęgnacji ciała nie jest nam obca i przy zastosowaniu odpowiednich technik jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom. Zapewniamy rozluźnienie a oprócz tego odprężenie nie tylko dla ciała lecz również wygłuszanie umysłu. Zapraszamy ciepło do postawienia na nasze usługi – naprawdę warto! Więcej kluczowych informacji oraz cennik usług na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia dzieci i młodzieży we Wrocławiu »

  Nasza praktyka adresowana jest do młodych pacjentów dotkniętych dolegliwościami ortopedycznymi takimi jak:
  – wady postawy ( zwiększona kifoza piersiowa, plecy wklęsłe, plecy spłaszczone, skoliozy, młodzieńcza kifoza, koślawość, płaskokoślawość stóp, zniekształcenia stóp, niedorozwój mostka jak np. klatka piersiowa kurza, szewska i wszelkiego rodzaju asymetrie).
  –nabyte i wrodzone zniekształcenia układu kostno-stawowego
  – urazy (złamania kości, zwichnięcia stawów, naciągnięcia tkanek miękkich)
  – zmniejszone i zwiększone napięcie mięśniowe, skróty mięśniowe
  – bolesność i zmęczenie układu ruchu
  –nieprawidłowy chód, nadruchomość stawowa, wiotkość stawowa
  – oraz wiele innych
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony fizjoterapiadzieci.com i zadawania pytań dotyczących rehabilitacji dzieci i młodzieży

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dzieci »

  Rehabilitacja dzieci ma swoją podstawą w umiejętnościach, trzeba wiedzieć, jak się pomaga, by dobrze pomagać. Przy okazji warto umiejętności przekazywać dzieciom, na tym polega edukacja niepełnosprawnych, czyli szkoła specjalna. Na tym polega działalność naszego ośrodka, czyli Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów", które mieści się w pięknym krajobrazie.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Neurologiczna Bydgoszcz »

  Firma Sensor Rehabilitacja z siedzibą w Bydgoszczy działa na rynku od wielu lat. Propozycję kieruje do dzieci i dorosłych z całego miasta i okolic. Zapewnia indywidualne stosunek, dokładną diagnostykę problemów zdrowotnych a także dostęp do nowoczesnych metod terapeutycznych. Jako kolektyw doświadczonych fizjoterapeutów a także lekarzy oferuje skuteczną terapię umożliwiającą maksymalny powrót do sprawności fizycznej. W zakres działania wchodzi przywrócenie czci osób z uszkodzeniami układu nerwowego, urazami rdzenia kręgowego a oprócz tego stawów, chorobami genetycznymi, wadami postawy i również nie tylko. Na fachową pomoc mogą liczyć sportowcy, osoby po kontuzjach i zabiegach operacyjnych. Przedsiębiorstwo świadczy usługi zarówno na miejscu, jak i również w domach pacjentów. Gwarantuje pełne wsparcie na przestrzeni terapii.

  Data dodania: 30 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Masaż Wrocław »

  Wrocławska firma „Pan Kręgosłup” powstała w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na usługi zdrowotno-profilaktyczne we Wrocławiu.
  Na przestrzeni ostatnich 20 lat warunki pracy znacząco się zmieniły. Pośród osób aktywnych zawodowo panuje predylekcja do spędzania coraz większej czasu w pozycji siedzącej. Poza samą pracą, przyczyniają się do tego również dojazdy i powroty z pracy. W rezultacie daje to niemal jedną trzecią doby!
  Taki stabilny rodzaj życia, w połączeniu z coraz większą presją i stresem, w pewnym momencie, skutkuje problemami z układem kostno-mięśniowym. Z łatwością da się zauważyć, iż coraz więcej osób przed trzydziestym. rokiem życia, skarży się na dolegliwości związane z mięśniami i stawami.
  Wyżej wymienione problemy, wpływają negatywnie na funkcjonowanie całego organizmu, pogarszając nastrój, obniżając efektywność w pracy, czy wręcz zabierając radość z życia.
  „Pan Kręgosłup” wychodzi naprzeciw chorobom, zapobiegając im przez profilaktykę oraz lecząc zaistniałe już problemy.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo pomoc - masaże, rehabilitacja i fizjoterapia - Szczecin »

  Nasze centrum rehabilitacji powstało z myślą o ludziach potrzebujących wszechstronnej pomocy związanej z dysfunkcjami narządu ruchu. Podczas pracy wykorzystujemy techniki z zakresu osteopatii, terapii manualnej, masażu ponadto zwracamy uwagę na codzienną dietę pacjenta, a ćwiczenia uzupełniamy dużą dawką motywacji. Jak pracujemy? Holistycznie - prezentujemy całościowe spojrzenie na pacjenta. Zwracamy uwagę na stan zarówno fizyczny jak i emocjonalny. Staramy się odnaleźć źródło bólu, a nie tylko jego objawy, tak aby pacjent możliwe szybko wrócił do zdrowia bez konieczności powrotu do gabinetu. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest redukcja bólu, poprawa kondycji, profilaktyka czy relaks nasi specjaliści pomogą Państwu. W naszej pracy wykorzystujemy doświadczenia własne, związane z pracą z Reprezentacją Polski w Siatkówce, obecne związane z Klubem Piłki Siatkowej Chemik, Police oraz zdobyte na wszelkiego rodzaju szkoleniach.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj więcej o zdrowiu »

  Pomoc psychologiczna u psycholog szczecin to przyjemność przeznaczona wyłącznie dla osób zamożnych. Grupa teoretyków z Francji zaproponowała własną teorię dotyczącą przyporządkowania czynników kształtujących stan zdrowia jednostki oraz populacji do sześciu grup: czynniki środowiska naturalnego, czynniki demograficzne, czynniki społeczno- ekonomiczne, czynniki polityczno- administracyjne w tym szkolenia prowadzone u psychoterapeuta gliwice, czynniki związane z organizacją i funkcjonowaniem systemu opieki zdrowotnej.Zgodnie z wizją przedstawioną przez Bank Światowy zdrowie jest funkcją dwóch czynników między innymi stanu zamożności oraz wykształcenia. Trafne jest tu stwierdzenie że wizyta na przykład u psycholog gliwice jest wyłącznie dla osób z zasobnym portfelem. Według tej definicji wzrost bogactwa, a także wykształcenia mają wpływ na poprawę stanu zdrowia.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »
Reklama Google