Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4464 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 1
  Nasz serwis przegląda: 29 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'programy':

1 · 2 · następna strona »
 • Komputery »

  Open Office, SIMPLE ERP, CorelDraw to przykłady z bogatej bazy oprogramowania. Windows 7 Professional to jedna z wersji komercyjnego systemu operacyjnego. Komputerowiec administrujący serwerami komputerowymi powinien poznawać wiele programów. Może używać sieci pod Novellem lub programy takiego potentata jak Microsoft typu WINDOWS SERVER 2003.
  To jedynie część spośród dużej bazy oprogramowania, z którym styka się systematycznie przeciętny komputerowiec. Problematyka zagadnień jest obszerna, ilość problemów, jakie mogą zaistnieć w pracy oprogramowania, w zmaganiach informatyka, bądź standardowego użytkownika jest olbrzymia. Sugestii dotyczących trudnych zagadnień poszukuje się w literaturze fachowej lub obecnie często w Necie.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ERP »

  Pakiet aplikcaji Rekord.ERP to komputerowy system pomocny dla przedsiębiorstw, fabryk, instytucji. Już na samym początku istnienia na rynku oprogramownia ERP firmy nabierały przekonania na to innowacyjne wówczas rozwiązanie. Obecnie duże firmy nie wyobrażają sobie funkcjonowanie własnej firmy bez takiego oprogramowania. Firma nie jest w stanie ogarnąc wszystkich procesów biznesowych bez zintegrowanego systemu ERP. Oprogramowanie firmy Rekord Systemy Informatyczne to uznany produkt wśród polskich przdsiębiorstw.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Komputerowe »

  Forum informatyczne, pozwala na dyskusje między ludźmi, prezentowanie swoich ocen, natomiast jeśli masz komplikacje z swoim sprzętem możesz spytać o sugestie. Jest to strefa spotkań pasjonatów sprzętu informatycznego, oprogramowania, sieci, kodowania, tworzenia stron www, bezpieczeństwa w sieci. mieszczą się także sekcje uniwersalne które dają szanse na poznanie człowieka z innego kierunku niż pc. tematy są rozwiązywane wręcz od razu, forum posiada grono towarzyskich ludzi z dużą praktyką w pomaganiu wszystkich trudności które Cie spotkają. Jeśli jesteś doświadczonym informatykiem bądź miłośnikiem komputerów, dla Ciebie także odnajdzie się miejsce gdyż będziesz mógł wymienić opinie z innymi użytkownikami którzy mają podobne zainteresowania. Rejestracja jest zupełnie darmowa i przyjazna użytkownikowi, a po rejestracji będziesz miał dostęp do narzędzi dzięki którym pisanie postów na forum komputerowym będzie dziecinnie proste. Zapraszam na nasze forum, zarejestruj się, a być może znajdziesz tutaj swoje znaczenie życia!

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  Jak utworzyć backup w SQL Server, w jaki sposób wyłączyć automatyczne pobieranie aktualizacji dla Adobe Reader, jaką metodą przywrócić system operacyjny do wybranego dnia? Tego typu zagadnienia z zakresu komputerów, systemów operacyjnych, oprogramowania, Internetu omawia serwis www ?Komputery - sieci komputerowe?. Jest w nim miejsce na dzielenie się użytkowników swoimi doświadczeniami na temat podejmowanych zagadnień.Omawiane programy komputerowe przedstawiane są w połączeniu z rzutami ekranów danego programu.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • RESET2 Sp. z o.o. - programy księgowe »

  Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla małych, średnich oraz dużych firm. Programy księgowe charakteryzują się rozbudowanymi możliwościami oraz prostą obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją pracę wykonuję szybko i sprawnie. Najpopularniejszymi programami jakie sprzedajemy są program kadry i płace oraz księga przychodów.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vulcan - ramowy plan nauczania »

  Firma jest twórcą aplikacji dla szkół. Programy te wspierają administrowanie jednostkami na różnych szczeblach. Jest to przetestowane i nowatorskie oprogramowanie informatyczne, które wdrażane jest przez najlepszych ekspertów. Zobacz jak proste staje się tworzenie planu lekcyjnego, zobacz jak łatwo można zarządzać ocenami za pomocą dzienniczka elektronicznego. Więcej informacji:
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/arkusz/Strony/wstep.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/DzienniklekcyjnyOptivumNET/Strony/Dziennik_lekcyjny_Optivum.aspx
  http://www.vulcan.edu.pl/dla_szkol/optivum/plan_lekcji/Strony/wstep.aspx

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • programy do odtwarzania filmów »

  Yousoft.pl to strona, na której znajdziesz bardzo duży zbiór dobrych darmowych programów do odtwarzania filmów, testowych oraz płatnych. Znajdziesz tu bardzo dużo kategorii tematycznych gdzie zamieszczamy m.in. dobre programy do odtwarzania filmów z różnych dziedzin życia, a nie tylko samych komputerowych. Użytkownicy mają możliwość głosowania i podbijania w górę najpopularniejszych i najlepszych ich zdaniem programów do odtwarzania filmów na naszej stronie. Społeczność komputerowa to miejsce na naszej stronie gdzie możesz zadawać pytania, dodawać swoje filmiki, zdjęcia oraz opinie o tematyce komputerowej. Yousoft.pl - dobre darmowe programy do odtwarzania filmów zapraszają do ściągania.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Filmy »

  Darmowe Forum Warezowe. Na Forum znajdziesz Darmowe Filmy Gry Programy Muzyka Mp3 Cracki, spolszczenia, keygen porady i Tutoriale Szeroki Download oraz miała atmosfera. Wszystko absolutnie za darmo bez wykupowania żadnych vipów. Konto vip dostajesz automatycznie po dodaniu 10postów nie tak jak na innych stronkach. Gorąco wszystkich zapraszam !

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Download »

  Strona pod adresem bestdownload.pl powstała z inicjatywą o odbiorcach internetu szukających konkretnych plików, oprogramowania, multimediów, czy gier. Portal upowszechnia klarownie sklasyfikowaną bazę wielu pozycji. Najpopularniejsze pliki ściągane z wykorzystaniem internatów posiadają autorski ranking, tuż obok nowości w serwisie. Różnorodna tematyka plików pozwala na wyodrębnienie pokaźnych kategorii i podkategorii, które mają na celu ułatwienie poruszania się w portalu. Wyrazistym uproszczeniem jest wyszukiwarka, ale również charakterystyka widniejący pod oferowanym w systemie download pliku. Uruchomiony system dodawania komentarzy zezwala na wystawienie oceny, jak na przykład i powiedzenie osobistej oceny, czy uwagi dotyczącej wiadomej pozycji z bazy pobieralni.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Manager w dzisiejszych czasach »

  Portal dla menadżerów na stronie Money.pl to ciekawe, zaskakujące informacje, wiadomości, artykuły o strategiach biznesowych, o darmowych programach komputerowych, ludziach sukcesu, karierze, oraz o najbardziej znanych nowościach w sposobie zarządzania. Wywiady z menedżerami najbardziej zaskakujących polskich i zagranicznych firm, artykuły o sukcesach przedsiębiorstw, wskazówki dotyczące progresu biznesu w kraju. Ponad to każda rada odnosząca się do Krajowego Rejestru Sądowego. KRS jako instytucja nadzwyczajnie istotna w obecnych czasach, jest też instytucją bardzo pożyteczną w coraz bardziej nieuczciwym życiu publicznym. Jak wiadomo realizuje ona dwie zasadnicze zadania: legalizacyjną oraz informacyjną. W spisie informacji na portalu managerów.Money.pl można znaleźć bardzo wiele potrzebnych informacji dotyczących nowinek o sukcesach przedsiębiorstw polskich oraz zagranicznych. Prawdziwy biznesmen powinien posiadać oczywiście niezbędne gadżety, smartfon, laptopy.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Reklama Google