Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4200 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 0
  Nasz serwis przegląda: 17 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':

1 · 2 · następna strona »
 • Komputery »

  Open Office, SIMPLE ERP, CorelDraw to przykłady z bogatej bazy oprogramowania. Windows 7 Professional to jedna z wersji komercyjnego systemu operacyjnego. Komputerowiec administrujący serwerami komputerowymi powinien poznawać wiele programów. Może używać sieci pod Novellem lub programy takiego potentata jak Microsoft typu WINDOWS SERVER 2003.
  To jedynie część spośród dużej bazy oprogramowania, z którym styka się systematycznie przeciętny komputerowiec. Problematyka zagadnień jest obszerna, ilość problemów, jakie mogą zaistnieć w pracy oprogramowania, w zmaganiach informatyka, bądź standardowego użytkownika jest olbrzymia. Sugestii dotyczących trudnych zagadnień poszukuje się w literaturze fachowej lub obecnie często w Necie.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ERP »

  Pakiet aplikcaji Rekord.ERP to komputerowy system pomocny dla przedsiębiorstw, fabryk, instytucji. Już na samym początku istnienia na rynku oprogramownia ERP firmy nabierały przekonania na to innowacyjne wówczas rozwiązanie. Obecnie duże firmy nie wyobrażają sobie funkcjonowanie własnej firmy bez takiego oprogramowania. Firma nie jest w stanie ogarnąc wszystkich procesów biznesowych bez zintegrowanego systemu ERP. Oprogramowanie firmy Rekord Systemy Informatyczne to uznany produkt wśród polskich przdsiębiorstw.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  Jak utworzyć backup w SQL Server, w jaki sposób wyłączyć automatyczne pobieranie aktualizacji dla Adobe Reader, jaką metodą przywrócić system operacyjny do wybranego dnia? Tego typu zagadnienia z zakresu komputerów, systemów operacyjnych, oprogramowania, Internetu omawia serwis www ?Komputery - sieci komputerowe?. Jest w nim miejsce na dzielenie się użytkowników swoimi doświadczeniami na temat podejmowanych zagadnień.Omawiane programy komputerowe przedstawiane są w połączeniu z rzutami ekranów danego programu.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z oprogramowaniem »

  Poszukujesz oprogramowania, jakie spełni Twoje kryteria? Prosimy do zapoznania się z obszerną propozycją własnej firmy, w jakiej znaleźć można oprogramowanie dla informatyków a także administratorów sieci. Sprzedaż oprogramowania podejmuje się poprzez nasz sklep internetowy, dzięki temuż zakupy są natychmiastowe i bezproblemowe. Oprogramowanie sklep proponuje programy każdego typu, między innymi do wykonywania grafik 3D, anti-malware, wykonywania stron internetowych i dużo innych. Nasz sklep z oprogramowaniem to gwarancja ekspresowych zakupów. W przypadku braku konkretnego oprogramowania w swej ofercie, jesteśmy w stanie szybko doręczyć go dla rodzimego klienta. Proponujemy współpracę w obszarze korzystania z dopłat unijnych - wystawiamy niezbędne dokumenty sprzedaży, w tym faktury. Przyjmujemy do współpracy osoby prywatne, małych przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe firmy, jak ponadto duże spółki oraz przedsiębiorstwa. Udostępniamy także propozycję stosowania z alternatywy zakupu oprogramowań na raty, jest to więc idealne rozwiązanie dla tychże, jacy nie mogą przekazać jednorazowo wielkiej ilości pieniędzy na zakup oprogramowania.

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www Myślenice »

  Oferujemy usługi z obrębu: projektowanie stron www Myślenice, sklepów internetowych, narzędzi rezerwacji on-line, pozycjonowania a także aplikacji i multimediów. Posiadamy autorskie produkty IT dla biznesu. Naszych Klientów wspieramy m.in. poprzez solidną opiekę techniczną, reklamę w Internecie Myślenice.Aranżujemy ogólnopolskie akcje promocyjne i internetowe kampanie reklamowe wspierane reklamami ATL i BTL. W ramach działań promocyjnych zajmujemy się także projektowaniem i drukiem reklam zewnętrznych, broszurek, wizytówek ect. Pracujemy w całej Polsce poprzez sieć przedstawicielstw.Nadal rozwijamy naszą ofertę, pragnąc oferować kompleksowe usługi w branży internetowej i wspierać odrębnych kontrahentów w świecie Internetu.Pozycjonowanie jest procesem ( 1-2 miesięcznym lub dłuższym) zdobywania i utrzymywania wysokich pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek, głównie Google (95% wyszukiwań w Polsce). Efektem usługi jest wywindowanie serwisu na gwarantowane?oczka?, a to skutkuje często sporym skokiem liczby odwiedzin. Za uzyskane wyniki najczęściej pobierane są miesięczne, przy czym pierwsze trzy lokaty od góry są płatne 100% (TOP 3) a wyniki od 4 do 10 pozycji (TOP 10) jedynie, wyłącznie 50%. W przypadku nieuzyskania wyników, klient nie ponosi żadnych wydatków. Ta zasada wraz z miesięcznymi raportami pozycji fraz daje pewną pozycję Klientowi.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • BPSC- Systemy informatyczne dla firm »

  Software jakim powinna się zainteresować firma posiadająca duże magazyny lub zasoby ludzkie to oprogramowanie mrp erp. Oczywiście firm oferujących takie systemy jest wiele ale tyko BPSC da Ci satysfakcję nie tylko z obsługi tego programu ale także i zadowolenie z możliwości jakie dają te systemy komputerowe.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prosta mała księgowość »

  Czy mała księgowość może być prosta? Mnóstwo firm decyduje się na zatrudnianie innych firm. Czemu tak się dzieje? Przedsiębiorca ma na głowie mnóstwo spraw. Toteż wszystko co powiązane jest z obliczeniami, trzymamy dla księgowych. Nie ważne czy jest to tworzenie danej umowy, czy wyliczenie ZUS. Chcemy aby wszystko było zakończone dobrze, więc stawiamy speca. Jak funkcjonuje taka firma? Normalnie mała księgowość to paru specjalistów – księgowych, którzy zajmują się twoimi rozliczeniami. Wyliczanie nie zawsze jest banalne. Spec dostaje ogrom faktur innych dokumentów. Tak więc trwa to godzinami. Innowacyjny program pozwoli nam przyśpieszyć pracę. Nie musimy już przepisywać tego samego w dokumentach. Jeden klik i wszystko jest przygotowane. Tak samo z edytowaniem faktur. Dzisiaj każdy pomaga sobie korzystając z oprogramowania dla firmy. Bardzo ważne jest, aby program księgowy spełniał nasze wymagania. Od razu spostrzeżemy, że mała księgowość z użyciem dobrego programu jak np. Super Księga Podatkowa (SKP) jest prosta i zajmuje znacznie mniej czasu.
  Zamiast teraz siedzieć nad dokumentami, możemy wykonać kilka zadań i gotowe. Program SKP - mała księgowość nie tylko wylicza, ale posiada również wzory pism. Przez co w szybkim tempie wykonamy umowę lub inne dokumentacje. Taki kpir program księgowy pozwala nam na bardzo wiele. Więc musimy pomóc sobie w życiu firmy. Dzień w dzień czeka nas bardzo wiele obowiązków. Spójrzmy jak działa program i dlaczego warto go mieć. Jak widzimy nie wszystko musi być złe. Potrzebujemy tylko dobrego programu takiego jak Super Księga Podatkowa. Teraz wykonywanie rozliczeń, podatki, ZUS, płace oraz mała księgowość jest prosta.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie księgowe Optima »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy działającej w zakresie doradztwa, produkcji również sprzedaży oprogramowania i sprzętu komputerowego. Od 1994 roku w głównej mierze współpracujemy ze służbą zdrowia. Obecnie jesteśmy w stanie wyposażyć jednostki tego rodzaju w komputery z wysokiej jakości oprogramowaniem dodatkowo dostępem do internetu. Z wykorzystaniem naszych usług każda przychodnia może być nienagannie wyposażona. Również jesteśmy w stanie pomóc w założeniu własnej strony internetowej co usprawnia kontakt z pacjentami. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem co sprawia, że nasza propozycja jest idealna nawet dla w najwyższym stopniu wymagających klientów. Mamy bardzo bogaty wybór oprogramowania, który całkowicie zadowoli każdego. Ciepło zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy.

  Data dodania: 01 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Download »

  Strona pod adresem bestdownload.pl powstała z inicjatywą o odbiorcach internetu szukających konkretnych plików, oprogramowania, multimediów, czy gier. Portal upowszechnia klarownie sklasyfikowaną bazę wielu pozycji. Najpopularniejsze pliki ściągane z wykorzystaniem internatów posiadają autorski ranking, tuż obok nowości w serwisie. Różnorodna tematyka plików pozwala na wyodrębnienie pokaźnych kategorii i podkategorii, które mają na celu ułatwienie poruszania się w portalu. Wyrazistym uproszczeniem jest wyszukiwarka, ale również charakterystyka widniejący pod oferowanym w systemie download pliku. Uruchomiony system dodawania komentarzy zezwala na wystawienie oceny, jak na przykład i powiedzenie osobistej oceny, czy uwagi dotyczącej wiadomej pozycji z bazy pobieralni.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • niszczenie dokumentów Białystok | http://www.bawi.com.pl »

  Nasza spółka funkcjonuje od 1991 roku. Działamy w biznesie biurowo – serwisowej i posiadamy bogatą propozycję artykułów papierniczych i biurowych. Nasz folder to 15 działów, w których każdy znajdzie odpowiadający mu produkt. W ofercie znajdują się także towary naszej marki IDEST. Zajmujemy się sprzedażą oraz wdrażaniem nowoczesnego systemu informatycznego BEST NEW SOLUTIONS. Wspomaga on kontrolowanie procesami: sprzedażą, gospodarką magazynową, logistyką. Jednymi z najważniejszych gildia naszego systemu są intuicyjność obsługi, obronność danych, a oprócz tego zespolenie oraz łączliwość danych. Szyk ten sprawdził się poprzednio w wielu firmach z różnych branż. O ile zainteresowała Cię oferta naszej firmy, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, dokąd znajdują się dane kontaktowe i dodatkowo pełna oferta.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Reklama Google