Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4314 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 0
  Nasz serwis przegląda: 24 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'obozy gamingowe':

 • Obozy Gamingowe i Sportowe Dwa Oblicza Sportu »

  Obozy gamingowo-sportowe Dwa Oblicza Sportu przygotowywane są przez profesjonalistów Agnieszkę i Leszka Kucharskich. Obozy Sportowe to idealnie zintegrowane pasje czyli: e-sport i sport.

  Z pomocą doświadczonych graczy i trenerów poznacie tajniki nowoczesnych oraz modnych gier komputerowych takich jak: League of Legends, Minecraft, Fortnite, Valorant. Pod czujnym okiem naszych specjalistów i trenerów doświadczycie niesamowite emocje, które towarzyszą w rzeczywistym starciu na arenie gamingowej. U nas możecie rozpocząć i postawić krok do przodu aby stać się e-sportowcem. Nasi trenerzy sprawią, że na Wasze ulubione gry komputerowe popatrzycie zupełnie nowym okiem.

  Każdy czas spędzony na ćwiczeniach fizycznych oczyszcza umysł i sprawia, że jesteśmy zdrowi. My stawiamy również na bogactwo atrakcji-od treningów piłki nożnej, pływanie, tenis stołowy a także park linowy. Sport to świetna zabawa w gronie rówieśników.

  Data dodania: 24 02 2023 · szczegóły wpisu »
Reklama Google