Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4313 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 0
  Nasz serwis przegląda: 9 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'kancelaria adwokacka':

1 · 2 · następna strona »
 • Porady prawne »

  Każdego dnia zwiększa się liczba kontrahentów decydujących się na skorzystanie z naszych usług. Jednocześnie rośnie liczba zadowolonych z nas klientów, którym codziennie zapewniamy obsługę prawną oraz porady prawnicze na najwyższym poziomie. Pozwól, aby oferowana prze nas obsługa prawna rozwiązała i Twoje problemy - skontaktuj się z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Rzeszów "Kancelaria24" oferuje kompleksowe usługi prawne wykonywane przez profesjonalistów. Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar specjalizuje się z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku), gospodarczego, uzyskania odszkodowania dla osób poszkodowanych w zderzeniach komunikacyjnych oraz osób bliskich, uzyskania odszkodowania w wyniku błędu lekarskiego oraz windykacji należności i postępowania egzekucyjnego. Prawnik Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar reprezentuje swoich Klientów przed organami administracji publicznej na całym Podkarpaciu oraz towarzyszy w różnorakiego rodzaju negocjacjach handlowych lub biznesowych. Zajmuje się również sporządzaniem umów i dokumentów procesowych takich jak: pozwy, wnioski, apelacje, skargi kasacyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Rzeszowie na Placu Wolności 13.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Zorientowana na obsługę osób prywatnych jak również przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Oferująca szczegółową analizę zgromadzonych dokumentów oraz konkretnej sytuacji klienta w świetle aktualnych aktów prawnych. Adwokat zapewnia kompleksowe wsparcie merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i prawidłowość udzielonych porad, elastyczność, skuteczność i osobiste zaangażowanie rozpatrywanej sprawie. Praktyczna obsługa prawna w zakresie tworzenia dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Nowy Tomyśl »

  System prawny ? podobnie jak stosunki społeczne i gospodarcze ? jest we współczesnym świecie bardzo skomplikowany i podlega ciągłym roszadom. Dobre i kompleksowe czerpanie korzyści z przysługujących nam praw, i też zgodne wykonywanie zaleceń, w pętli ustaw prawnych coraz bardziej wydaje się bardzo utrudnione bez fachowej pomocy prawnej. Pomoc prawna oferowana przez adwokata daje możliwość wykonanie sprawy lub wydobycia z kłopotliwej sytuacji w sposób rozsądny, a jednocześnie nie pociągający do odpowiedzialności. Przede wszystkim aczkolwiek w konkretnych sytuacjach pomaga pozbyć się błędów, których konsekwencje często są bardzo drogie i nieuniknione. Tyczy się to zarówno przedsiębiorców, jak i osób prawnych, na powierzchni prawa gospodarczego.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych.
  Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.
  Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.
  Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wezwanie do zapłaty - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. Pobierzesz tu profesjonalny wzór wezwania do zapłaty faktury. Wzór dostępny jest do ściągnięcia w pliku: docx, pdf, rtf, doc. Dodatkowo jako jedyni w naszym serwisie dajemy możliwość, nieodpłatnego wygenerowania wezwania do zapłaty faktury VAT.

  Jak napisać skuteczne wezwanie do zapłaty. Cała strona poświęcona tematyce wezwania do zapłaty faktury. W portalu pobierzesz za darmo wzory wezwań do zapłaty. Dowiesz się jak dochodzić swojej należności przed sądem. Zrealizujesz prawidłowo i profesjonalnie przedsądowo wezwanie do zapłaty. Wezwanie do zapłaty to najprostsza forma skutecznego dochodzenia należności. Odzyskaj swoje pieniądze. Na naszym blogu znajdziesz również przydatne wpisy.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Od naszej Kancelarii uzyskają Państwo pomoc w sprawie: nierozliczonego zachowku, niezrealizowanej umowy, niezapłaconej faktury, różnego typu odszkodowań, nierzetelnie wykonanej usługi, niewypłaconego wynagrodzenia, niezapłaconego czynszu, ubezpieczeń, odprawy, bezumownego korzystania z nieruchomości, braku płatności z weksla. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne odzyskanie należności. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i wnikliwą analizę problemu.

  Potrafimy poradzić sobie z odzyskiwaniem długów nawet dla bardzo wymagających klientów. Odzyskiwanie należności nie jest aż tak bardzo trudną kwestią jeżeli posiada się doświadczonych ekspertów w tej tematyce. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

  Poradź się specjalistów.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie Kraków »

  Poszukując kancelarii prawnej warto skorzystać z naszej propozycji, która jest godna polecenia. Dlaczego? Gdyż efektywny adwokat to kanwa pożądanego zakończenia, z punktu widzenia naszych interesów, sprawy. A czasami nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy, jak dużo w życiu jest spraw np. rozwód, wypadek, sprawy spadkowe bądź majątkowe itp., które będą wiązać się koniecznością poproszenia o pomoc adwokata. Nasze usługi obejmują doradztwo prawne, pisanie pozwów, jak też reprezentowanie klienta w sądzie, jeśli wyrazi on taką wolę albo tego wymagają warunki. Można wyszukać nas po wielu popularnych frazach typu prawnik kraków oraz analogicznych. Warto sięgnąć po naszą ofertę i być pewnym, że sprawy zostaną załatwione skutecznie, a nasz klient będzie mógł spać bez nerwów. Po prostu dobrze jest mieć kogoś, kto zajmie się takimi sprawami.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela - Online-Kancelaria.pl »

  Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Pobierzesz tu skuteczny wzór odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Wzory dostępne są do pobrania w pliku: pdf, docx, doc, rtf.

  W serwisie znajdziesz także przydatne wpisy o tym jak dochodzić: zadośćuczynienia, renty, odszkodowania. Dowiesz się jak: zgłosić szkodę, prowadzić postępowanie likwidacyjne, negocjować. Znajdziesz najpopularniejsze przyczyn odmowy, ale przede wszystkim znajdziesz rzetelne i rzeczowe wzory pism, przydatne do uzyskania wysokiego odszkodowania. Prezentujemy wzory odwołań od decyzji największych zakładów ubezpieczeniowych takich jak: Warta, PZU, Link4, Generali, Interrisk, Proama, Ergo Hestia, Uniqa. Napisz profesjonalne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

  Jesteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Reprezentujemy klientów na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, wypadek w pracy, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Z naszej oferty mogą skorzystać: kierowcy samochodów, pasażerowie, motocykliści, piesi, rowerzyści. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań. Uzyskujemy dla naszych klientów wysokie odszkodowania. Zapewniamy pomoc i obsługę prawną zarówno na etapie negocjacji z ubezpieczycielem jak i w postępowaniu przed sądem. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym drugim atutem jest niska cena świadczonych usług. Jest ona efektem tego, że doskonale znamy się na tym czym się zajmujemy. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście do wypadku.

  Dowiedz się ile Ci się należy.

  Data dodania: 23 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka Łódź »

  Chcesz skorzystać z porady dobrego adwokata? Kancelaria Libero mająca swoją siedzibę w Łodzi służy wszystkim radą i pomocą. Głównym celem naszej kancelarii, która prowadzona jest przez prawnika Krzysztofa Żelechowskiego, jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie z wyjątkową dbałością o interesy klienta. Zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami, organami administracyjnymi oraz organami ścigania. Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klientów, uczestniczymy także w negocjacjach. Nasza kancelaria adwokacja kooperuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym oraz doradcą podatkowym. Pozwoli to świadczyć kompleksową obsługę prawną naszym zleceniodawcom. Ważnym naszym atutem jest to, że jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski. Udzielamy porad prawnych też drogą elektroniczną po uprzedniej wpłacie małej kwoty. Kancelaria adwokacka Libero świadczy szeroki wachlarz usług dotyczący klientów indywidualnych, odszkodowań, obsługi firm i spraw prawnych. Do zakresu spraw dla klientów indywidualnych zalicza się: sprawy rodzinne, cywilne, prawo pracy i prawo administracyjne. Nie jest to jednak zakres zamknięty, gdyż jak wiadomo życie pisze płata nam różne figle. Prawnik Krzysztof Żelechowski posiada też spore doświadczenie w zakresie spraw odszkodowawczych, dlatego też rewelacyjnie potrafi reprezentować swoich klientów w sprawach za zadośćuczynienie za poniesioną krzywdę, odszkodowania czy też rentę. Nasz prawnik specjalizuje się również w prawie spółek handlowych, natomiast sprawami gospodarczymi zajmuje się od bardzo dawna. W zakres spraw wchodzą: sprawy nakazowe, upominawcze oraz w przedmiocie postępowania upadłościowego i naprawczego. Kancelaria adwokacka występuje też w obronie praw swoich klientów w postępowaniu przygotowawczym i w postępowaniu karnym sądowym; oskarżyciela prywatnego, powoda cywilnego i oskarżyciela posiłkowego, jak również w postępowaniu karno-skarbowym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń »

  Prawnik, na którego możesz liczyć w każdej sprawie. Jestem prawnikiem, który zważa na czas i oszczędności swoich Kontrahentów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, w szczególności w kwestiach rozwodowych. Zabiegam o subtelność, ekspresowość w wyjaśnianiu konfliktów i wygodę moich Klientów. Gwarantuję profesjonalne doradztwo prawne, reprezentację sądową, jak i mediacje po za sądowe.
  Jestem adwokatem z długoletnim doświadczeniem w zastępowaniu Klientów przed rożnymi instytucjami prawnymi. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw rozwodowych. Każdego dnia mam do czynienia z wieloma przeszkodami, z jakimi związana jest ta dość przykra sytuacja życiowa. Za każdym razem staram się pojednać rozchodzących się współmałżonków, dbając o ich wspólne dzieci, jak i majątek. Jeżeli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, mogę Cię zapewnić, wybór mojej kancelarii to strzał w dziesiątkę.
  W otwartej kilka lat temu kancelarii adwokackiej zatrudniłem najdoskonalszych fachowców w sferze prawa pracy, rodzinnego, a także karnego. Obsługujemy kilku Klientów w każdym miesiącu. W prawie 100% prowadzone przez nas sprawy kończą się sukcesem. Jesteśmy więc kompleksową i wiarygodną kancelarią adwokacką która jest w stanie poradzić sobie z najcięższymi zadaniami. Dołącz do grupy wielu usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Skorzystaj z porad prawnych lub wynajmij nas w roli swoich pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszej wiedzy i naszych praktycznych rozwiązaniach.

  Data dodania: 03 04 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »
Reklama Google