Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4464 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 1
  Nasz serwis przegląda: 31 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'fotografie':

 • Pipek »

  Pipek to moje pseudo ? jasne jest, więc dlaczego wybrałem taki adres www mojej strony prywatnej. Godność moja to Piotr Spychała, wywodzę się z nie dużego miasteczka jakim jest Obrzycko. Znajduje się ono przy ujściu Samy do Warty, w odległości ok. 45 kilometrów na płn.-zach. od Poznania i 12 kilometrów na płn. od Szamotuł. Na stronie są dane o mojej osobie, namiar do mnie, fotki i podobne. Też tu jest także duży kolekcja ? maksymy, złote myśli, powiedzenia i żarty. Chciałbyś posiadać dominującą pozycję w wyszukiwarkach to jest tu wymiana linków ze stroną prywatną. Zapraszam serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Od dwunastu sezonów rodzinne studio artystycznej fotografii Służenko Maćka funkcjonuje w mieście Głogów. Maciek ma uznaną pozycję na rynku fotograficznym.
  Zakres usług, to:
  - fotografika podczas ślubów;
  - fotografie reportażowe w rodzaju reportażu;
  - zdjęcia dla rodzin z dziećmi;
  - modeling modelek;
  - albumy foto;
  - ujęcia na potrzeby komercyjne;
  - retuszowanie kadrów.
  Aby wyszukać stronę Macieja Służenko należy wstukać w www: fotograf Legnica. Maciej Służenko pracuje w zawodzie już wystarczająco długo żeby można temu fotografowimu oddać fotografowanie ślubu.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia przyrodnicze »

  Fotografia przyrodnicza to dziedzina fotografii, gdzie niebanalną rolę odgrywa przypadek. Zadaniem tej fotografii jest ukazanie żywych nieoswojonych zwierząt i dzikiej roślinności w ich naturalnym otoczeniu, miejscu bytowania. Fotografia przyrodnicza to także ukazywanie geologicznych formacji i wszelkich zjawisk, które nie powstały przy udziale człowieka. Fotograf przyrodniczy ma niesamowitą możliwość ukazania całej ferii zjawisk naturalnych od niewielkich owadów aż po gigantyczne góry lodowe.
  W przypadku tej fotografii nie są pożądane zdjęcia zwierząt więzionych w jakikolwiek sposób, domowych, eksponatów muzealnych, sztucznych kompozycji roślinnych, oprawionych okazów, akceptowane są jedynie małe formy ingerencji w naturalne obiekty przyrody, jak w przypadku bocianów czy płomykówek, które w swoisty sposób przystosowują się do środowiska, w którym żyją.
  Najważniejszą sprawą jest by zarejestrować poprzez fotografię obiekt i naturalne środowisko. Warto unikać śladów działalności ludzkiej i jakiejkolwiek manipulacji oraz cywilizacji, gdyż zdjęcie ma prezentować samą naturę.
  Fotograf przyrodniczy powinien zdawać sobie sprawę, by każde zdjęcie przez niego wykonane powstało przy wykorzystaniu jego najwyższych umiejętności artystycznych. Fotografia przyrodnicza to także cenne źródło ginących obiektów, dlatego niektórzy wyprawiają się daleko, by móc trafić na rzadkie obiekty przyrodnicze, krajobrazy. Ważne jest, by w trakcie robienia zdjęć respektować faunę i florę i jak najbardziej minimalizować swe ślady. Ta dziedzina fotografii z wielką wrażliwością, prawdą i uczuciem ukazuje otaczający nas świat przyrody.
  Dla wielu fotografów przyrodniczych ich pasja jest ucieczką od zabieganej rzeczywistości, relaksem, możliwością odkrywanie niezwykle pasjonujących tajemnic przyrody.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Morskie pejzaże Seascapes »

  Jeżeli jesteś w trakcie dopracowywania i meblowania domu lub mieszkania to warto abyś zastanowił się nad tym w jaki sposób ozdobić jego ściany. Może wybrać Pejzaż morski Seascapes? Natura jest świetnym impulsem przewodnim tego typu zdjęć. A pejzaże morskie określa niewiarygodny czar. Dlatego też Morskie pejzaże Seascapes cieszą się niesłabnącą wziętością i bardzo w wielu przypadkach są zdobywane przez internautów, którzy pożądają w sposób pomysłowy i intrygujący przystroić ściany swojego domu. Z całą pewnością nie będziecie żałować podjętej decyzji i doboru.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
Reklama Google