Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4156 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 0
  Nasz serwis przegląda: 10 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Giełda Bitcoin i Litecoin


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'firma':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • abartremonty.pl – szukam sprawdzonej firmy remontowej z Poznania »

  Usługi remontowe Poznań i najbliższe okolice. Nasza firma remontowa, to kompleksowe wykończenia wnętrz i generalne remonty mieszkań w Poznaniu, domów, obiektów biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, dwudziestoletnie doświadczenie oraz rzetelni fachowcy z każdej branży obejmującej szeroko pojętą wykończeniówkę. Nasi klienci to głównie drobni inwestorzy mający do wyremontowania, wykończenia i urządzenia od a do z swoje nowo zakupione mieszkanie, takie w którym zamieszkują, biuro, sklep, zlecają nam typową wykończeniówkę bez ekstrawagancji, ale również wieloelementowe zadania, w których musimy wykazać się doskonałą organizacją, znajomością bardzo wielu zagadnień remontowych i wykończeniowych, posiadaniem nie tylko fachowców, rzemieślników, ale również projektanta, zaopatrzeniowca, nadzorcę wykonawczego czy innych specjalistów, u których wymagane są specjalne uprawnienia, jak elektryk, gazownik, inżynier statyk, kierownik budowy, etc. Zapraszamy, firma remontowa Wojciech Gośliński z Poznania.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • firma remontowa Gdańsk »

  Chciałbyś zrobić remont domu? Doskonale trafiłeś przedstawiona strona wirtualna posiada już naszykowaną dla ciebie firmę remontowo-budowlaną, jaka to rzeczywiście zrobi dla was tego typu remont. Firma remontowa Gdańsk posiada ogromny zakres własnych usług jak na przykład wykończenia Gdańsk, sufity podwieszane Gdańsk lub także przygotuje dla was usługi remontowe Gdańsk. Remonty Gdańsk mają okazję być przygotowane sprawnie i profesjonalnie gdy tylko od początku uzgodnimy z taką firmą wszelkie szczegóły. Jeśli jesteś zainteresowany propozycjami tego typu firmy dzięki naszej stronie masz możliwość nawiązania z nią kontaktu i uzgodnienia daty rozpoczęcia takiego remontu.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowy. Dotacje, kredyty, lokaty, księgowość. »

  Na naszej stronie finansowo-pieniężnym odszukają Państwo ciągle uaktualnianą bazę informacji z zakresu finansów jak również pieniędzy, ujmujemy na nim problematyke takie jak ubezpieczenia, doradztwo, finanse. Staramy się by nasza strona internetowa była przyjazna i zwierała bez liku rzeczowej mądrości. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • katering warszawa - super jedzenie i atmosfera! »

  Mocno zapraszamy do świetnego miejsca w samym sercu warszawskiego Mokotowa. Usługa catering warszawa, która nas odróżnia zapewni na Twoim stoliku perfekcyjne jadło oraz wartościową rozrywkę. W jednym z najwybitniej reprezentacyjnych biurowców w Warszawie BTC, przy linii metra mamy przyjemność reprezentować Państwu oryginalny pomiar zapachu i rangi. Streliseee wiedziona przez fachmanów sztuki kulinarnej od wielu już lat cieszy się zaufaniem jej nabywców. Ofrujemy catering dla firm warszawa, wesela warszawa oraz posiadamy nieograniczone miejsa do wykorzystania jako sala weselna warszawa. Nasza kawiarnia jest w stanie sprostać wymaganiom każdych ją odwiedzających proponując zasobny typ kaw i herbatek, które potrafilibyśmy wypić w komfortowych warunkach zarówno podczas pauzy jak i biznesowego spotkania. Nasza spółka cateringowa warszawa dojedzie w każde miejsce! Stosując naszą przyciągającą lokalizację a także zaplecze jakim dysponujemy decydowaliśmy sprostać Państwa wymaganiom i mamy do zaoferowania możliwość wydzierżawienia auli konferencyjnej dla potrzeb kursów, szkoleń, rekrutacji, konferencji, zebrań biznesowych, prezentacji. Zamierzana Państwu sala konferencyjna ma 40 miejsc w układzie teatralnym i dostępna jest w godzinach 9-16, Położenie samej auli gwarantuje intymność i odrębność, posiada prywatne nagłośnienie i rzutnik a w wypadku zainteresowania jesteśmy jesteśmy stanie zorganizować napoje zmysłowe ( kawa, herbatka ) i zimne oraz lunch wyznaczany indywidualnie. Postaw na zacny i znany katering warszawa.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów »

   Windykacja polubowna prowadzona jest przez Firmę Windykacyjną Mediare jako pierwszy i najważniejszy etap procesu jakim jest odzyskiwanie należności. Przede wszystkim na tym etapie zgromadzone są informacje o dłużniku w celu zainicjowania negocjacji dotyczących spłaty należności. Windykacja przez nas podejmowana zawiera wszystkie niezbędne czynności, na tym też etapie wykorzystujemy różnego rodzaju narzędzia, takie jak Giełda Długów czy BIG. Po przedstawieniu raportu z podjętych działań, w sytuacji braku pełnej satysfakcji klienta kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego, od tego momentu zajmuje się nią także wyspecjalizowany w danej gałęzi prawa radca prawny, oddelegowany przez Kancelarię Prawniczą z Konina. Po uzyskaniu prawomocnego wyroku Sądu sprawę przejmuje Komornik.
  Warto zaznaczyć, iż Windykacja Należności, którą ma w swojej ofercie Firma windykacyjna Mediare to optymalne i bezpieczne rozwiązanie dla Państwa Firmy.
  Zapewniamy maksymalny profesjonalizm przy znacznym zminimalizowaniu kosztów ponoszonych przez Klienta, ponieważ koszty dochodzenia należności pokrywamy sami. Należności w stosunku do Mediare są regulowane dopiero w momencie wyegzekwowaniu należności od dłużnika, na zasadzie prowizji od kwoty odzyskanej.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • TitoFirma Apaszki, Szale męskie, Szale damskie, Chusty trójkątne, Pareo, Chusty ludowe- TANIO »

  Sklep internetowy jest dużym ułatwieniem gdy szuka się szybko oryginalnego prezentu dla drugiej osoby, ponieważ nasze przesyłki mogą być dostarczone nawet z dnia na dzień;-) Wszystkie informacje dostępne są na stronie Titofirma lub pod numerem tel 535990023 od godz 7- 15. Kolacja u znajomych - szal angielska krata, modny szal szalik na każdą okazje, uroczystość weselna, bal - elegancki szal dekoracyjny, szalik satynowy. Bardzo gorąco chciałabym polecić Państwu sklep Titofirma, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ale to tylko niewielka część jaką mamy do zaoferowania Państwu, wszystkie inne na prawdę ciekawe szale polecam do obejrzenia na naszych stronach zarówno na allegro jak i na stronie sklepu Barbary Ślusarczyk TITOFIRMA. Zapraszam. Jeśli są Państwo z okolic Kielc zachęcam do odbioru osobistego, natomiast jeśli nie macie takiej możliwości można zamówić telefonicznie 606101009 lub droga mailową, w wyborze dostawy dostępny jest transport poczta Polską, kurierem siódemką. Do zaoferowania są w nim przeróżne szale, apaszki, chusty, bandany i inne piękne okrycia jak i narzuty na stroje a co najważniejsze są one w bardzo przystępnych cenach. Na każdą okazję można coś dobrać, czy to wypad za miasto ze znajomymi - bandamka, arafatka. Za niewielkie pieniądze można kupić sobie coś ładnego lub ewentualnie sprawić bliskiej osobie genialny prezent, którego nie wrzuci w kąt lecz będzie jej służył na długie lata.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek dochodowy a podatek VAT »

  Prowadzisz własną firmę i ciągle zastanawiasz się jak to jest z tymi podatkami? A może dopiero planujesz założyć działalność gospodarczą i myśl o podatku VAT i jego rozliczaniu nadal Cię stresuje? Jeżeli tak to koniecznie powinieneś zajrzeć na naszą stronę internetową www.Portal-Gospodarczy.pl, gdzie znajdziesz naprawdę dużo artykułów na temat tych dwóch, różnych podatków. Czym jest podatek VAT, a czym jest podatek dochodowy? Dowiesz się tego oraz o wiele więcej. A może w ogóle nie chcesz mieć nawet najmniejszego do czynienia z podatkami? Wobec tego warto byłoby zastanowić się nad skorzystaniem z usług biura księgowego, które w pełni rozliczałoby Twoją firmę z urzędem Skarbowym? Opcji jest naprawdę wiele, tylko wiele osób nie zdaje sobie sprawy, w jaki sposób można to wszystko rozwiązać w zadowalający sposób.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Operat Wodnoprawny »

  Operat wodnoprawny to jeden z głównych dokumentów warunkujących wydanie pozwolenia wodnoprawnego. Wystawiany jest przede wszystkim na potrzeby stworzenia:
  Myjni samochodowych
  Oczyszczalni ścieków
  Stacji paliw
  Różnego typu stawów, pomostów, elementów zagospodarowania przestrzeni wodnej
  Ujęć wody podziemnej oraz powierzchniowej
  Korzystania z budownictwa hydrotechnicznego, komunalnego, czy melioracyjnego
  Przebudowy i zmiany koryta rzek czy potoków
  Aby wniosek był rozpatrzony pozytywnie nie może zabraknąć żadnego z tych elementów, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na wybór profesjonalnej firmy, która dysponuje urządzeniami pomiarowymi i niezbędną wiedzą. Profesjonalnie stworzony operat wodnoprawny do oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja powodzenia każdego przedsięwzięcia związanego z gospodarką wodną.Nasza firma taka jest - zgłoś się do nas – oferujemy najlepsze usługi.

  Data dodania: 16 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mały biznes »

  Wiele osób postrzega sukces w pracy w zakresie prowadzenia spersonalizowanej spółki. Kwestia otworzenia działalności gospodarczej może być tymczasem dużym wyzwaniem. Nasz biznes - Działalność gospodarcza może być progresu kariery zawodowej, ale może też okazać się naszym niepowodzeniem. Otwierając osobisty biznes należałoby przemyśleć wszystkie zalety czy też wady oraz dopiero wtedy podjąć decyzję. Ludzie młodzi posiadają różnorodne bodźce podejmując wysiłek urealniania własnego biznesu (działalności, przedsiębiorstwa) Zwykle są to: pragnienie posiadania wielu pieniędzy plus praca na samego siebie. Wskazane jest natomiast również wspomnieć o wrogości do pracy na rzecz innych, pragnienia progresu zawodowego, jak również bezrobociu w naszym kraju. Tego typu czynniki też sprawiają, iż osoby lokują czas plus pieniądze w progresję osobistej firmy. W dzisiejszych czasach na osobisty biznes a także jego postęp możemy zdobyć fundusze z Unii bądź z państwa polskiego, a więc z UP. Tego typu sukurs pozwoli nam rozwinąć spółkę jak również zorganizować płynność finansową, której początkowo z reguły brak. Pożądane byłoby postarać się o dodatkowe finanse z dostępnych dotacji, gdyż prawdopodobnie może to nas odciążyć w szybszym zrealizowaniu dochodów. Z drugiej strony, dzięki założeniu swojej działalności gospodarczej mamy możliwość utworzenia kolejnych stanowisk pracy, jest to niezmiernie zyskowne dla społeczeństwa czy dla gospodarki.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynki maszynowe Małopolska »

  Szukasz ekipy trudniącej się tynkami profesjonalnie? DoskonaleDobrze trafiłeś. Masz teraz do czynienia z najlepszą działalnością na Śląsku która oferuje wytrzymałe tynki od kilkunastu lat. Bogate doświadczenie jest idealnym przykładem na skuteczność wykonywanych działań. Przyjmujemy zlecenia, ponieważ rozumiemy że wykonujemy tynki maszynowe lepsze od pozostałych spółek. Gdybyśmy nie byli przekonani o naszej skuteczności, nie akceptowalibyśmy udziału w poważnych inwestycjach w całej Polsce. Choć naszym obszarem działania jest przede wszystkim Małopolska to jesteśmy bardzo znani również w obszarach terytorium śląskiego. Realizujemy tynki agregatem które są w stanie służyć bardzo dużo czasu. Są nieczułe na zniszczenia i gwarantują stabilizację wszystkim domownikom. Jeżeli nie lubisz martwić się o nic, zleć to specjalistom. Prace remontowe są bowiem na tyle ważną dziedziną ludzkiego życia, że najmniejsza doza niepewności nie ma prawa wejść w grę.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »