Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4181 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 2
  Nasz serwis przegląda: 14 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Giełda Bitcoin i Litecoin


Reklama Google


Strony związane z hasłem 'działki':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Wycena nieruchomości Czechowice-Dziedzice »

  Rzeczoznawca majątkowy Aleksandra Mizera-Pioskowik, funkcjonująca pod nazwą Megan Wycena, świadczy profesjonalne usługi wyceny nieruchomości dla osób prywatnych i firm zlokalizowanych na terenie m.in. powiatu: tyskiego, żorskiego, pszczyńskiego, bielskiego i oświęcimskiego. Pośród oferty biura znajdują się również analizy i doradztwo w obrębie rynku nieruchomości. Na witrynie www firmy zawarte są szczegółowe informacje na temat firmy, rodzaju szacowanych nieruchomości, jak również o dokumentacji jaką trzeba zgromadzić przed przystąpieniem do przygotowania operatu szacunkowego.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gdzie postawić dom - Działki budowlane »

  Aby móc wybudować dom, a raczej rozpocząć jego budowę należy uzyskać dużą liczbę wszelkiego typu pozwoleń, planów i innych rzeczy. Najbardziej istotnym pozwoleniem jest oczywiście pozwolenie na budowę, które niegdyś otrzymywało się poprzez decyzję administracyjną, pozwolenie to pozwala na rozpoczęcie i prowadzenie budowy domu. Niestety zmieniono kodeks budowlany, po tow tym celu, aby poprawić procedury wystawiania urzędowego pozwolenia na rozpoczęcie budowy. Dziś trzeba tylko zgłosić chęć przystąpienia do budowy domu w urzędzie gminy. Tak zmieniony przepis budowlany spodobał się nie tylko osobom budującym domy, ale również inżynierom budownictwa, architektom oraz urbanistom. Uważają oni, że dzięki poprawkom w przepisach znacznie ograniczy się ingerencję w budowę domu organów administracji publicznej, dzięki czemu skróci się czas budowy. Nie będzie trzeba też wzywać nadzoru budowlanego, bez większego powodu. Teraz pojawi się on na placu budowy tylko i wyłącznie gdy zaistnieje podejrzenie o naruszenie praw lub interesu publicznego.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki nad morzem »

  Planując zakup nieruchomości, warto wziąć pod uwagę też działki nad morzem. Jest to wyśmienity grunt pod lokowanie, ponieważ latem naprawdę ciężko wyszukać miejsce wolne do nocowania. Mając więc wyśmienity koncepcja na przedsiębiorstwo, odrobinę środków majątkowych i chęci, można wyprodukować naprawdę dochodowy zakład usługowy rodzinny. Świetnym miejscem są w tej chwili działki Ustka, które znajdują się w bardzo atrakcyjnym lokalizacyjnie miejscu. Miejsca ciekawie artystycznie i kulturowo przyciągają i sprawiają, że warto w te działki zainwestować.

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Wrocław »

  Odszukanie interesującej i dobrej cenowo parceli jest trudnym wyzwaniem. Aby uprościć Państwu poszukiwania, zapraszamy na stronę www, agencji nieruchomości Verso. Na naszej stronie www, opublikowaliśmy oferty przeróżnych parceli i nieruchomości z terenu całego kraju. Nasi doświadczeni pośrednicy i administratorzy są do Państwa dyspozycji. Z naszą pomocą, uzyskacie Państwo atrakcyjny kredyt na kupno działki.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości »

  Może czas na zmiany? Poszukujesz mieszkania a może działki, żeby zbudować swój wymarzony dom? Jeżeli tak to doskonale trafiłeś. Portal CzasZamieszkac.pl przedstawia Państwu dużą bazę ogłoszeń związanych z różnymi ofertami nieruchomości. Planujesz przeprowadzkę? Nasz portal Ci w tym pomoże ? dzięki naszym licznym ogłoszeniom znajdziesz inną nieruchomość pasującą do Twojego kryterium wyszukiwania. Nie zwlekaj, tylko już teraz zobacz interesujące Cię obiekty znajdujące się na naszej stronie. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Czechowice-Dziedzice »

  Gdy nosisz się z planem nabycia nowego mieszkania za pożyczkę jest zdecydowanie prawdopodobne, że bank ustali warunek przeprowadzenia oszacowania tej nieruchomości zanim udzieli pożyczki. Działaniami takimi jak szacowanie nieruchomości zajmują się uprawnieni rzeczoznawcy majątkowi, których opinia w postaci operatu szacunkowego jest wiążąca. Jeżeli mieszkasz w Czechowicach-Dziedzicach lub w sąsiadujących miastach (Pszczyna, Bielsko-Biała, Oświęcim) masz możliwość wynająć firmę MEGAN by przeprowadziła oszacowanie interesującej cię nieruchomości. Cena przeprowadzenia oszacowania wyznaczana jest w zależności od określonego przypadku, więc skontaktuj się z firmą Megan aby poinformować się o końcowe ceny. Rzeczoznawca majątkowy zajmuje się wyceną różnorodnych typów nieruchomości takich jak działki budowlane i rolne, mieszkania, budynki mieszkalne, obiekty komercyjne i użyteczności publicznej oraz ograniczone prawa rzeczowe. Informacje kontaktowe udostępnione są na w serwisie www, wystarczy że klikniesz link do niej.

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wielotematczyny blog turystyczny »

  Działka budowlana to obszar, który przeznaczony jest pod budowę, bądź teren, na którym powstały już budynki. Działką budowlaną nazywamy również teren, dla którego wydano decyzję o warunkach zabudowy oraz zagospodarowaniu przestrzennym terenu. Aby lepiej zaznajomić się z pojęciem działka budowlana możemy zajrzeć do ustawy o prawie budowlanym, w którym to precyzyjnie omówiono zarówno zagadnienie ?teren budowlany? jak również ?nieruchomości na cele budowlane?. Także rozszerzoną definicję działki budowlanej znajdziemy w rozporządzeniu MGPiB z 14 grudnia 1994 roku, gdzie zdefiniowano warunki techniczne dla budynków oraz ich usytuowania. Kupno działki budowlanej to pierwszy krok, który przyczynia się do zainicjowania budowy domu. Należy też pamiętać o tym, żeby odpowiednio dopasować projekt domu do specyfiki działki. Dlatego właśnie warto dokonać zakupu działki, która będzie odpowiadać projektowi, który już wcześniej został przez nas wybrany.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wakacje, Urlop nad morzem »

  Metod spędzenie swojego urlopu jest wiele. Można by powiedzieć, że ile osób, tyle pomysłów. Ale i tak ludzie trzymają się pewnych standardów. Jeżeli ktoś planuje spędzić swój urlop w okresie letnim, zwykle wybiera wczasy nad morzem ewentualnie nad jeziorem. Natomiast gdy ktoś woli mieć wolne zimą, zwykle wybiera się w góry. Oczywiście nie jest to standardem, jednak większość osób tak właśnie postępuje. Ale dlaczego dokonują oni akurat takich wyborów? kiedy spędzamy wczasy nad morzem lub w innym miejscu gdzie jest woda, możemy się w niej schłodzić, gdy mamy do czynieni z letnimi upałami. Natomiast w zimie, w górach mamy doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Więc ich miłośnicy wybierają właśnie tę opcję spędzania swojego urlop. Są oczywiście ludzie, którzy postępują na odwrót, czyli wczasy nad morzem spędzają w zimie, a w góry wybierają się latem. Ma to też swoje plusy, gdyż po pierwsze jest w tych ośrodkach mniej ludzi, a po drugie, ceny nie są zbytnio wygórowane. Można więc powiedzieć, że jest to ciekawa alternatywa.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o domach »

  Osoby, które chcą kupić albo sprzedać mieszkanie, dom, czy działkę, powinny skorzystać z pomocy, jaką oferuje agencja nieruchomości. To właśnie tego typu firmy, pomagają wszystkim tym, którzy nie wiedzą jak znaleźć ciekawe lokale, czy atrakcyjne działki. Do biur nieruchomości, zgłaszają się zarówno ci, którzy chcą coś kupić, jak i osoby, które chcą swoją nieruchomość sprzedać. Dzięki temu, jest duże prawdopodobieństwo, że klienci sprzedający, jak i kupujący, znajdą coś ich interesującego. Biuro nieruchomości, ma również i inną zaletę. Zawsze dokładnie sprawdza ono kontrahentów, więc nie ma ryzyka, że zostaniemy oszukani, a tak czasami niestety zdarza się, kiedy kupujemy dom, czy mieszkanie bezpośrednio od osób prywatnych. Wprawdzie biuro nieruchomości za swoją usługę bierze określoną prowizję, ale i tak opłaca się to bardziej, niż strata wszystkich oszczędności, gdy zostaniemy oszukani. Z tego powodu oprócz sprawdzenia ofert w Internecie, zweryfikujemy dokładnie oferty biur, zajmujących się pośrednictwem w sprzedaży, gdyż powinno się nam to opłacić.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o mieszkaniach i innych nieruchomościach »

  Wycenę nieruchomości może zrobić rzeczoznawca majątkowy, który określa w szczególności takie wartości: wartość rynkową nieruchomości, wartość odtworzeniową nieruchomości oraz wartość katastralną nieruchomości. Wartość rynkowa nieruchomości to nieruchomości, które są przedmiotem obrotu. Wartość ta jest przewidywana na podstawie nieruchomości, uwzględniając ceny transakcyjne, które były spełnione przy warunkach określonych w art. 151.1 Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Natomiast wartość odtworzeniową nieruchomości określa się dla nieruchomości, które nie mogą być przedmiotem obrotu rynkowego, a także w przypadku, gdy wymagają tego szczególne przepisy. Wartość takiej nieruchomości równa się kosztom jej odtworzenia, przy uwzględnieniu jej zużycia. Ostatnią wartością, jaką wycenia rzeczoznawca majątkowy jest wartość katastralna nieruchomości. Wartość, którą określa rzeczoznawca w tym przypadku odnosi się do nieruchomości, które wymienione są w przepisach o podatku od nieruchomości.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »