Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4314 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 0
  Nasz serwis przegląda: 19 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'biznes':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Pomysły na biznes »

  Obecnie każdy może mieć strone internetową, ponieważ obecnie technologia jest tak nowoczesna i uproszczona, że możliwe jest założenie własnego bloga w 5 minut. Kolejne 5 minut potrzebne jest na dodanie kodu Adsense i już można zarabiać. Dodatkowo Adsense generuje tzw. dochód pasywny, czyli zarabiasz bez swojej ingerencji. To już prowadzi do niezależności finansowej. Za granicą istnieją strony internetowe przynoszące przychody na poziomie miliona dolarów kwartalnie. Trzeba mieć dużą motywację, żeby samemu siedzieć przed komputerem i zacząć zarabiać w ten sposób. Sukces osiągają osoby które są wytrwałe, umieją się same zmobilizować i mają odwagę.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek dochodowy a podatek VAT »

  Prowadzisz własną firmę i ciągle zastanawiasz się jak to jest z tymi podatkami? A może dopiero planujesz założyć działalność gospodarczą i myśl o podatku VAT i jego rozliczaniu nadal Cię stresuje? Jeżeli tak to koniecznie powinieneś zajrzeć na naszą stronę internetową www.Portal-Gospodarczy.pl, gdzie znajdziesz naprawdę dużo artykułów na temat tych dwóch, różnych podatków. Czym jest podatek VAT, a czym jest podatek dochodowy? Dowiesz się tego oraz o wiele więcej. A może w ogóle nie chcesz mieć nawet najmniejszego do czynienia z podatkami? Wobec tego warto byłoby zastanowić się nad skorzystaniem z usług biura księgowego, które w pełni rozliczałoby Twoją firmę z urzędem Skarbowym? Opcji jest naprawdę wiele, tylko wiele osób nie zdaje sobie sprawy, w jaki sposób można to wszystko rozwiązać w zadowalający sposób.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia ekonomiczna »

  Terminowe przelewy świadczą pozytywnie o organizacji, która się w nich lubuje. Statystyki ekonomiczne są głównym elementem wytwarzania zaufania wśród interesantów. Obligacje nie są zabawkami, dlatego posiadać wiarygodne omówienia rynku. Wzorowa księgarnia ekonomiczna wnosi do firmy wiedzę z objaśnieniami. Nie żałuj każdej jednogroszówki rozdysponowanej w polski rynek. Sławni finansiści najpierw sięgają po fachowe pisma. Ta silna księgarnia bezwzględnie ekonomiczna pełni rolę strażnika pasji poznawania. Strony zawodowych książek zapełniają się kwotami oraz analizami. Bieg po popyt trwa nieprzerwanie. Pędź do księgarni, aby nie przeoczyć szans na rozbudowę zasobów i  świeże książki. Świeże publikacje wprost z drukarni rewidują poglądy i dane makroekonomiczne.Pasja oraz doświadczenie to znamienne walory usług Wolters Kluwer Polska. Wartościowa księgarnia ekonomiczna naszego autorstwa zaprasza na podróż między książkami. Każdego poranka rozbudowujemy nasz zbiór, aby usprawnić obrót wiedzą. Dedykowana księgarnia ekonomiczna wydawnictwa Profinfo to skarb dla profesjonalistów. Wydawnictwa z tej księgarni ekonomicznej zostały bardzo wysoko ocenione przez szereg specjalistów. Ubezpieczenia przedsiębiorstw to temat główny wielu książek znajdujących się na tej stronie. Zlecenia wysyłane są natychmiast, a wykwalifikowania pracownicy księgarni zawsze chętnie służą radą do książki. Zapewniamy ciekawe rabaty dla wszystkich klientów. Ta księgarnia to wykładnia ekonomiczna dla firm oraz organów państwowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanie kredytów gotówkowych »

  Oprocentowanie kredytów gotówkowych jest jedną z podstawowych, interesujących nas informacji dotyczącej zaciągania kredytów. W końcu to właśnie od tego zależy ogólny koszt zaciągnięcia pożyczki. Najlepszym sposobem na przekonanie się, która instytucja finansowa może zaproponować nam najlepszą ofertę jest skorzystanie z portalu bankierbroker.pl, możemy na nim przekonać się w jakim banku oprocentowanie kredytów gotówkowych jest najkorzystniejsze. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia zintegrowane »

  Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu. W Polsce kwestię tę reguluje ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. – Prawo ochrony środowiska (Dz. U. Z 2008 r. Nr 25, poz.150, z późń. zm.). Minister Środowiska wydał również rozporządzenie z dnia 26 lipca 2002 r., w którym znajduje się informacja na temat rodzajów instalacji mogących powodować znaczne zanieczyszczenie środowiska. Co więcej i dokładniej mówi o tym Prawo ochrony środowiska? Posiadanie takiego pozwolenia zintegrowanego jest warunkiem koniecznym do prowadzenia instalacji wymienionej w rozporządzeniu.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej dokumentacji zgłoś się do naszej firmy!

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Inkubator przedsiębiorczości Kraków »

  Nowopowstający park technologiczny łączy prostotę rozwiązań przestrzennych z wyrafinowaniem zaawansowanej myśli technicznej. W naszym inteligentnym mieście jesteśmy nastawieni na harmonijną współpracę sektora samorządowego i biznesowego oraz środowisk akademickich. Opracowane w naszym parku technologicznym rozwiązania nastawione będą na pomysłowe i odkrywcze rozwiązywanie zdefiniowanych problemów mieszkańców. Stawiamy na młodych ? nasz inkubator przedsiębiorczości zapewni wschodzącym gwiazdom biznesu narzędzia oraz środki, by wprowadzać w życie swe marzenia, a także pozwoli skorzystać z doświadczenia wielkich spółek IT. To właśnie tutaj powstaje przyszłość, w której jest miejsce tak dla najbardziej znanych firm, jak i dla młodych, aktywnych, nakierowanych na rozwój ludzi.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie w sieci »

  Na blogu zarabianie w sieci dowiesz się wszystkich potrzebnych rzeczy do prowadzenia skutecznego e-biznesu. Wpisy dotyczą takich zagadnień jak pozycjonowanie, reklama w internecie czy też prowadzenie profesjonalnego bloga. Zarabianie w internecie jest proste, tylko trzeba nauczyć się jak to robić. Zapraszam

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • liga mistrzów bilety »

  Chciałbyś obejrzeć najlepsze spotkania manchester united biletyfutbolowe na żywo? Nasze przedsiębiorstwo proponuje bilety na ligę mistrzów na największe stadiony. W ofercie naszej firmy odszukasz wstępy na mecze FC Barcelony, Arsenalu, Chelsea czy Manchesteru United. Specjalnością naszej firmy są wyjazdy motywacyjne powiązane z wyjazdami na mecze ligi mistrzów na różne boiska sportowe.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mały biznes »

  Wiele osób postrzega sukces w pracy w zakresie prowadzenia spersonalizowanej spółki. Kwestia otworzenia działalności gospodarczej może być tymczasem dużym wyzwaniem. Nasz biznes - Działalność gospodarcza może być progresu kariery zawodowej, ale może też okazać się naszym niepowodzeniem. Otwierając osobisty biznes należałoby przemyśleć wszystkie zalety czy też wady oraz dopiero wtedy podjąć decyzję. Ludzie młodzi posiadają różnorodne bodźce podejmując wysiłek urealniania własnego biznesu (działalności, przedsiębiorstwa) Zwykle są to: pragnienie posiadania wielu pieniędzy plus praca na samego siebie. Wskazane jest natomiast również wspomnieć o wrogości do pracy na rzecz innych, pragnienia progresu zawodowego, jak również bezrobociu w naszym kraju. Tego typu czynniki też sprawiają, iż osoby lokują czas plus pieniądze w progresję osobistej firmy. W dzisiejszych czasach na osobisty biznes a także jego postęp możemy zdobyć fundusze z Unii bądź z państwa polskiego, a więc z UP. Tego typu sukurs pozwoli nam rozwinąć spółkę jak również zorganizować płynność finansową, której początkowo z reguły brak. Pożądane byłoby postarać się o dodatkowe finanse z dostępnych dotacji, gdyż prawdopodobnie może to nas odciążyć w szybszym zrealizowaniu dochodów. Z drugiej strony, dzięki założeniu swojej działalności gospodarczej mamy możliwość utworzenia kolejnych stanowisk pracy, jest to niezmiernie zyskowne dla społeczeństwa czy dla gospodarki.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w biznesie »

  Niejeden pracodawca zmagał się z kłopotem konieczności zwolnienia zatrudnionego. Powody do takiego działania są odmienne. Zwykle przedsiębiorca nie posiada żadnego wyboru jak tylko zwolnić swojego pracownika, często cenionego oraz doświadczonego.
  Niezależnie od przyczyny zaprzestania współpracy, szef za każdym razem powinien zachować w pamięci, iż należy zachować się godnie i grzecznie.
  Każdy szef powinien pamiętać, że istnieją pewne grupy zatrudnionych objętych obroną, których nie może zwolnić. Zwolnienia nie należy wręczyć kobiecie w ciąży czy na urlopie macierzyńskim, pracownikom których obowiązuje wiek przedemerytalny, osób przebywających na urlopie wychowawczym i ludzi, którzy przebywają na urlopie bądź zwolnieniu lekarskim.
  Oczywiście w przypadku upadłości firmy lub zwolnień grupowych jest opcja wyrzucenia osób, przynależnych do jednej z wyżej wymienionych grup. Powody wyrzucania zatrudnionych są różne. Zwykle w dobie kryzysu bywają to powody natury finansowej, bo bardzo często przedsiębiorstwo nie generuje tak dużych dochodów, aby móc utrzymać pracownika.
  Przyczyną może być również koniec trwania umowy o pracę i brak chęci do dalszej pracy z zatrudnionym, którego dotyczyła umowa. W przypadku karygodnych zachowań takich jak na przykład złodziejstwo czy działanie na szkodę przedsiębiorstwa szef ma opcję wyrzucenia dyscyplinarnego, jeżeli oczywiście ma dowody na złe poczynania swojego pracownika.
  Niezależnie od powodu pracodawca zawsze
  za każdym razem w sposób grzeczny musi wyrazić podziękowania za współpracę i w zgodzie przerwaćwspółpracę.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »
Reklama Google