Statystyki katalogu:

  W bazie znajduje się: 4464 stron
  Mamy: 19 aktywnych kategorii
  W tym: 191 podkategorii
  Witryny w kolejce do dodania: 1
  Nasz serwis przegląda: 34 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Strony związane z hasłem 'adwokat':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Porady prawne »

  Porady prawne przez Internet to serwis dla wszystkich - Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców - ceniących sobie czas, pieniądze i wygodę. W dobie Internetu możesz załatwić w sposób błyskawiczny i profesjonalny wiele spraw prawnych nie wychodząc z pracy, czy z domu. Serwis KANCELARIA24 - porady prawne online - prowadzi również obsługę prawną firm, reprezentuje Klienta, prowadzi korespondencję w imieniu Klienta, sporządza porady prawnicze, pisma procesowe, opiniuje umowy itd. Aby zapoznać się z szczegółowym zakresem usług zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu czynnego dwadzieścia cztery godziny na dobę.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat odszkodowania Warszawa »

  Prawo alimentacyjne w naszym kraju jest przestrzegane w sposób szczególnie rygorystyczny. Nie ma tu miejsca na żadne odstępstwa i ulgi, ponieważ sprawa tyczy się dobra dzieci, których prawem jest otrzymywanie świadczeń na utrzymanie przez rodziców. Jeśli z regularnością płatności pojawiają się problemy, to często jedynym rozwiązaniem jest adwokat warszawa mokotów, który będzie wiedział w jaki sposób zmobilizować osobę zobowiązaną do płatności. Zdarza się, że problem musi spór musi trafić na salę sądową, ale równie często adwokaci, którzy w każdym wzbudzają respekt są w stanie bez zbędnych procesów wytłumaczyć osobie zobowiązanej do regulacji płatności dlaczego jest to konieczne i że dziecko nie może być poszkodowane w sporze pomiędzy rodzicami. Zapraszamy na stronę, z której dowiecie się znacznie więcej.

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Rzeszów "Kancelaria24" oferuje kompleksowe usługi prawne wykonywane przez profesjonalistów. Adwokat Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar specjalizuje się z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, podział majątku), gospodarczego, uzyskania odszkodowania dla osób poszkodowanych w zderzeniach komunikacyjnych oraz osób bliskich, uzyskania odszkodowania w wyniku błędu lekarskiego oraz windykacji należności i postępowania egzekucyjnego. Prawnik Rzeszów - Marta Bartoń-Szpunar reprezentuje swoich Klientów przed organami administracji publicznej na całym Podkarpaciu oraz towarzyszy w różnorakiego rodzaju negocjacjach handlowych lub biznesowych. Zajmuje się również sporządzaniem umów i dokumentów procesowych takich jak: pozwy, wnioski, apelacje, skargi kasacyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Rzeszowie na Placu Wolności 13.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy prawnik Warszawa »

  Kancelaria prowadzi sprawy dla klientów podmiotowych, osoby gopsodarcze, spółki i korporacje. Jeśli wymagasz obsługi w innym języku, na przykład niemickim albo angielskim, nie stanowi to dla nas żadnego kłopotu. Sprawdź informacje o nas na naszej stronie internetowej.Mamy także praktykę w obsłudze klientów z kapitałem zagranicznym. Jedna z najlepszych kancelarii prawniczych Lexsmt specjalizujących się przede wszystkim w prawie gospodarczym, energetycznym jak również obrotem i stanem prawnym nieruchomości.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Każdego dnia zwiększa się liczba kontrahentów decydujących się na skorzystanie z naszych usług. Jednocześnie rośnie liczba zadowolonych z nas klientów, którym codziennie zapewniamy obsługę prawną oraz porady prawnicze na najwyższym poziomie. Pozwól, aby oferowana prze nas obsługa prawna rozwiązała i Twoje problemy - skontaktuj się z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Szczecin »

  Nasza kancelaria Michał Olechnowicz, znajdująca się w Szczecinie, oferuje profesjonalne usługi adwokatów. Wszystkie zatrudniane przez nas osoby są zarówno dobrze wykształcone, wykwalifikowane, a co najważniejsze doświadczone w tej branży, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wszelkich naszych usług. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Dzięki naszym wysokim kompleksowym usługą otrzymają Państwo wszelką, niezbędną pomoc z zakresu prawa. Zajmujemy się również : energią odnawialną, zamówieniami publicznymi, obrotem nieruchomości, gospodarczym, gospodarką nieruchomości, EPU i Funduszami Unijnymi (opinie umów). Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy także stałą obsługę na korzystnych warunkach dzięki czemu będziemy w stanie lepiej chronić Państwa interesów. Ogromna wiedza i doświadczenie daje nam możliwość zagwarantowania profesjonalnych szybkich rezultatów. Jedyne, co trzeba zrobić, żeby dowiedzieć się więcej to wejść na naszą stronę internetową lub przyjść do naszego biura. Będziemy zaszczyceni gdy powierzą nam Państwo swoje sprawy. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych już teraz !

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Adwokat Anna Janicka prowadzi także sprawy o odszkodowania za błąd lekarski.
  Kancelaria odszkodowawcza świadczy swoje usługi zarówno osobom fizycznym jak i firmom.
  Każdy klient jest traktowany indywidualnie, z tym samym zaangażowaniem i starannością.
  Adwokat Anna Janicka reprezentuje swoich klientów przed sądami, urzędami i pozostałymi organami państwowymi a także pomaga w prowadzeniu negocjacji i mediacji.
  A dzięki wieloletniemu doświadczeniu wskaże najlepsze i sprawdzone sposoby postępowania w sprawach o alimenty czy rozwody.
  Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej.
  Do zapoznania się ze szczegółami oferty proszę odwiedzić stronę internetową kancelarii.
  Kancelaria prawna rozpoczęła działalność w 2007 roku i jest prowadzona przez Adwokat Annę Janicką, której główna specjalizacja to sprawy medyczne.
  Siedziba kancelarii znajduje się na ul. Piotrkowskiej w Łodzi.
  Kancelaria dba o szczegóły prawne.
  Oferta na stronie internetowej kancelarii adwokackiej.

  Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Poznań »

  W zakresie stażu karnistycznego zajmuję się m.in. wymyśleniem apelacji od wyroków, jakich to celem jest zwrócenie czujności sądów odwoławczych na niezbędność uchylenia wydanego wyroku i nadania sprawy do ponownego zbadania z powodu naruszenia przepisów postępowania. Na żądanie Kontrahenta jestem skłonny podjąć się asekuracji podejrzanego bądź reprezentacji podejrzanego też w postępowaniu przygotowawczym oraz opcjonalnie później przed sądem pierwszej instancji. Pod względem prawniczym fascynują mnie przy tym szczególnie sprawy kłopotliwe oraz precedensowe.Zapewniam szczegółową analizę Państwa sprawy a również całkowitą dyskrecję w jej
  prowadzeniu. Nie stosuję metody składania kontrahentom przysięgi co do wyniku sprawy. Kontrahent ciągle dostaje szczerą i solidną prawniczą ocenę sytuacji, w której się znalazł. Jako praktyk rozumiem jak ciężko jest zyskać
  dobre dla kontrahenta orzeczenie w sprawie, w jakiej materiał dowodowy
  został przez prokuraturę czy sąd właściwie nagromadzony i opracowany.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  O ile poszukujecie Państwo treści na temat usług prawniczych i kancelarii prawnych to gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. To oczywiste, że każdy od czasu do czasu będzie potrzebował profesjonalnej pomocy jakiegoś fachowca ale nie wszyscy wiedzą, gdzie się po tę radę zgłosić. Dzięki naszej witrynie macie Państwo możliwość otrzymać wstępną pomoc, dzięki której będziecie wiedzieć do kogo wybrać się po szczegółowe informacje, czy wybrać adwokata czy np. komornika. Co więcej znajdziecie u nas zbiór najlepszych kancelarii w państwie, ranking adwokatów czy opinie osób, które w przeszłości korzystały z ich usług. Warto więc odwiedzić naszą witrynę żeby zasięgnąć wielu przydatnych treści. Dzięki naszej stronie nie będzie potrzeby błądzenia po internecie w poszukiwaniu potrzebnych informacji gdyż wszystkie rady i wskazówki możecie znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Zorientowana na obsługę osób prywatnych jak również przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Oferująca szczegółową analizę zgromadzonych dokumentów oraz konkretnej sytuacji klienta w świetle aktualnych aktów prawnych. Adwokat zapewnia kompleksowe wsparcie merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i prawidłowość udzielonych porad, elastyczność, skuteczność i osobiste zaangażowanie rozpatrywanej sprawie. Praktyczna obsługa prawna w zakresie tworzenia dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
Reklama Google