Statystyki katalogu:

    W bazie znajduje się: 4430 stron
    Mamy: 19 aktywnych kategorii
    W tym: 191 podkategorii
    Witryny w kolejce do dodania: 1
    Nasz serwis przegląda: 16 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


KRS

KRS Rejestry KRS mimo że ogólnie dostępne w praktyce po pobrania w formie odpisu możliwe są osobiście tylko w kilkudziesięciu miejscach w całym kraju. Dlatego serwis prawny e-prawnik.pl oferuje możliwość skorzystania z wyszukiwarki KRS online.

KRS oferuje takie informacje jak : siedziba podmiotu, nr KRS, nr NIP, nr REGON, a także dane wspólników, oznaczenie organu uprawnionego do reprezentowania podmiotu oraz osób wchodzących w jego skład, dane osób wchodzących w skład organów nadzorczych, a także osoby będące wspólnikami, udziałowcami lub akcjonariuszami.

Wyszukiwarka KRS e-prawnik.pl jest darmowa i prosta w obsłudze. Co istotne nie wymagana jest rejestracja ani logowanie na portalu. Wyszukiwać można po nazwach firm - np. Market Service Kall & Wiekiera Spółka Jawna i nazwiskach osób - np. Piotr Jacek Martyniewicz. Za pośrednictwem strony można też pobrać pełny raport dotyczący działalności danego podmiotu.

Szczegóły strony krs.e-prawnik.pl:

Podlinkuj stronę krs.e-prawnik.pl:

KRS

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Reklama Google