Statystyki katalogu:

    W bazie znajduje się: 4314 stron
    Mamy: 19 aktywnych kategorii
    W tym: 191 podkategorii
    Witryny w kolejce do dodania: 0
    Nasz serwis przegląda: 20 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Telebimy

Telebimy Istotą reklamy jest przyciąganie Klientów. A nic nie zachęca lepiej niż barwny obraz czy film, emitowany na wysokiej rozdzielczości ekranie. Wiele badań wskazuje, że nowoczesne reklamy są skuteczniejsze od tych tradycyjnych. Doskonałą sposobność prezentacji swoich produktów, czy usług dają nam teraz ekrany LED. W naszej firmie znajdziesz wewnętrzne ekrany LED i zewnętrzne telebimy o zróżnicowanych właściwościach wyświetlaczy.

Sprzedaż ekranów LED to nasza największa pasja. Parę lat temu zaczęliśmy się interesować tą rewolucyjną technologią. Aktualnie każdego roku sprzedajemy kilkadziesiąt ekranów LED, całkowicie dopasowanych do upodobań naszych Klientów. Oferowane przez naszą firmę ekrany ledowe są doszlifowane w każdym calu. To bardzo wydajne urządzenia, które przedstawiają widowiskowe efekty wizualne o każdej porze dnia i nocy.

Jako doceniany producent ekranów LED prowadzimy także serwis sprzętów AV. Poprawiamy wydajność ekranów i wykonujemy dokładne badania techniczne. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowy serwis urządzeń, oraz na dokładne, co roczne przeglądy techniczne. Na zapleczu mamy różne części zamienne, co powoduje, że usługa serwisowa wykonywana jest natychmiastowo.

Ekrany LED to urządzenia o fantastycznych możliwościach. Używane są nie tylko w przemyśle rozrywkowym, ale także jako narzędzie marketingowe. Oprócz ekranów LED oferujemy także stabilne konstrukcje, jak i wygodne skrzynie do transportu. W ofercie mamy również bandy LED i stoły multimedialne. Nowoczesne technologie są na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły strony www.investtech.pl/oferta/wynajem-telebimow-ekranow-led-eventy:

Podlinkuj stronę www.investtech.pl/oferta/wynajem-telebimow-ekranow-led-eventy:

Telebimy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 127

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Reklama Google