Statystyki katalogu:

    W bazie znajduje się: 4380 stron
    Mamy: 19 aktywnych kategorii
    W tym: 191 podkategorii
    Witryny w kolejce do dodania: 0
    Nasz serwis przegląda: 17 gości

Katalog stron Katalog-Silny.pl:

Dodaj swoją stronę do naszego nowoczesnego katalogu stron!
Akceptujemy tylko wartościowe strony! Nasz spis jest codziennie moderowany więc masz absolutną pewność że twoja strona zostanie szybko sprawdzona.

Serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

Angielski Online


Ekrany dotykowe

Ekrany dotykowe Videofonika to firma mająca w ofercie, własne dzieła sięgające daleko w przyszłość. Sugeruje zainteresowanym nabywcom na całym świecie niepospolite metody dotyczące zastosowania technologii dotykowych i multimedialnych, mające na uwadze ich specjalne potrzeby. Już dziś takie metody jak nakładki dotykowe V-SKIN czy monitory dotykowe V-SCREENS spotkać można w wielu ogólnie dostępnych punktach takich jak kina, muzea, hotele czy galerie handlowe. Stanowiące ofertę dla bardziej wybrednych nabywców ściany termoaktywne V-Wall o przekątnej nawet do 300”, zmontowane z bezszwowych ekranów LCD, znajdujące najczęściej zastosowanie w studiach TV czy na uczelniach, pozwalają na interaktywność z obrazem dla wielu osób równolegle. Wwersji mobilnej ściany te wykorzystywane są na koncertach, konferencjach, targach, wiecach i różnego rodzaju iventach wywołując trwałe doznanie. W propozycji firmy Videofonika znajdują się nadto dotykowe stoły multimedialne V-TABLE czy spełniające role usługowe V-KIOSKI, bardzo mile widziane w supermarketach, sklepach budowlanych oraz na dworcach i lotniskach jak również w innych miejscach gdzie w sposób samoobsługowy jest możliwość zapłacić i wydrukować fakturę, zakupić bilety, dokonać rezerwacji, a nawet samodzielnie zameldować i wymeldować się z hotelu.
Sugestie projektowe firmy Videofonika, wykonywane na całym świecie, to najwyższej próby dzieła i najnowsze technologie dopasowane do wymogów i możliwości finansowych zainteresowanych kupujących.

Szczegóły strony videofonika.pl:

Podlinkuj stronę videofonika.pl:

Ekrany dotykowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Reklama Google